2726
عنوان

کسانی که با قرص کلومیفن باردار شده اند

| مشاهده متن کامل بحث + 249364 بازدید | 163 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من دو ماهه اقدامم ی سقط داشتم با اینکه مشکل ندارم بهم کلومیفن داد بخورم به نظرتون؟یا عوارض داره؟کارمندم هستم نمیدونم اگه دو قلو بشع چیکار کنم

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
2728
سلام 3ماه در اقدامم ولی چون تخمک گذاریم نا منظم باردار نشدم پزشکم بهم کلو میفین سیترات داد رو 4پریود ...

سلام خوبين؟ شما كلوميفن خوردين باردار شدين؟ 

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
میترسم سقط به یه موقع؟ کسی هست که با قرص باردار شده و بچش هم به دنیا اومده باشه؟ لطفا تا باردار شدید ...

سلام عزيزم اره من باقرص كلوميفين باردارشدم الان دخترم ٢٢روزشه ازروزسوم مريضي شبي٢تا ميخوردم تا٥شب دكترم تجويزكرده بود ديگه امپولي چيزي نزدم

سلام 3ماه در اقدامم ولی چون تخمک گذاریم نا منظم باردار نشدم پزشکم بهم کلو میفین سیترات داد رو 4پریود ...

سلام عزیزم قرص کلومیفن سیترات رو چند گرفتی میشه قیمتشو بهم بگی لطفا

و خدایی که به شدت کافیست
قرض متفورمین هم 30 تا بهم داد روزی 2

سلام عزیزم یعنی همزمان کلومفین ومتفورمین خوردید؟ ضرر نداره؟ من دکتر قبلیم متفورمین داده دکتر جدید کلومفین خاستم ببینم مصرف همزمان عیب نداره؟ 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

سلام من عضو جدید این گروه هستم سه ما اقدام به بارداری داشتم نشده پریودهای منظمی هم دارم رفتم تحت نظر دکتر دکتر بهم این ماه لیتراکس داد و از روز سوم پریودیم شروع به خوردن کردم میخواستم بدونم ایا کسی استفاده کرده نتیجه داشته ممنون میشم جواب سوال منو بدید

2706