2703
2553
عنوان

تست پاپ اسمیر

5688 بازدید | 11 پست
راستش الان پسرم 3 سالشم تموم شد ودکترم گفته بود وقتی زایمان کردم برم تست بدم ولی چون می ترسم نرفتم نمیدونم چرا انقدر می ترسمالبته چون هنوز هم زمان نزدیکی درد دارم احساس می کنم برای این تست هم خیلی درد بکشم کسی این تست رو داده درد داره کمکم کنید تازه خیلی وقتم هست که مشکل زنانه پیداکردم یعنی وقتی میرم دستشویی میام همون لحظه باز احساس می کنم مثانم پره به نظرتون مشکلم چیه
منم ندادم ولی همه میگن اصلا درد نداره
مشکل مثانه هم ممکنه عفونت ادراری باشه چون منم همینجوری بودم و هستم هر بارم میرم دکتر میگن عفونت مجاری ادرار هست
بزن تبـــر ، محـــــــــکم بزن ، من خدا ِ پشتم . . .
مگه چه جوریه منم باید بدم اما نرفتم
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاپ اسمیر چگونه انجام می شود؟
پاپ اسمیر هنگام معاینه لگنی انجام می ‌شود. دکتر با وسیله‌ ای به نام اسپکولوم، دهانه دستگاه تناسلی را باز می کند تا بتواند گردن رحم را ببیند. بعد با یک نمونه‌گیر(اسپچولا) و یک برس کوچک، سلول ‌های گردن رحم را جمع ‌آوری می ‌کند.

این نمونه به برای بررسی به آزمایشگاه فرستاده می‌ شود.

این آزمایش دردناک نیست، اما معاینه لگنی ممکن است اندکی ناراحت کننده باشد.
2456
پیش از انجام آزمایش پاپ، برای کسب نتایج دقیق ‌تر باید این کارها را انجام داد:

پرهیز از رابطه جنسی، شستشوی واژن و استفاده از کرم‌های واژینال 48 ساعت پیش از انجام آزمایش.

اگر در هنگام آزمایش، دچار عفونت بوده‌اید، یا تعداد سلول کافی در آزمایش اول به دست نیامده باشد، ممکن است تکرار آزمایش ضروری باشد.

از آنجایی که کاهش هورمون زنانه ی استروژن نیز می‌ تواند بر نتایج آزمایش پاپ اثر بگذارد، زنان یائسه نیاز به مصرف استروژن پیش از تکرار آزمایش دارند.
2714
اصلا نگران نباش دردش از نزدیکی کمتره حتما برو منم خیلی میترسیدم ولی اصلا دردی احساس نکرد یه وسیله ی باریکه واسه نمونه برداری دلیل تکرر ادرارتم فکر کنم عفونت ادراری باشه با یه ازمایش مشخص میشه و با مصرف یه دوره انتی بیوتیک برطرف میشه

عزیزم تست پاپ اسمیر اصلا درد نداره همه زن ها باید هر 3 سال یک بار این تست انجام بدن من و خواهرم همش پیش دکتر زنان خودمون 

خانم دکتر گل شیرازی این تست رو برامون انجام میده شماره مطبشو واست می زارم برو حتما مطبش این تستو انجام بده
02177877513