2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878634 بازدید | 47863 پست
عزیزم به منم گفتن شنبه 10و بیست دقیقه یعنی خود عارفی هست؟

پس شما نفر بعد من هستین😅😍فکر میکنم باشه. چون من گفتم نوبت دکتر عارفی رو میخوام گفت ببین روزاش کی میشه که چک کردم و توی همون روز بهم نوبت دادن. توکل به خدا.شما هم بار اولتونه؟

سلام بچه ها

آزمایش کاریوتایپ رو میشه بعد تموم شدن اولین پریود بعد سقط داد یا حتما باید دو سه تا پریود بگذره؟ و اینکه آزمایشگاه کریمی نژاد مورد تایید خانم دکتر عارفی هست برای ژنتیک؟ ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم. من یه سقط داشتم توی 7 هفته. چون 36 سالمه میخوام جدی پیگیری کنم ان شاءالله.

عزیزم شما هم انشاله اگه رفتی ابن سینا میای اینجا بگی که دقیقا دکتر عارفی بود یا نه؟ 

یه دنیا ممنون

2728

بچه ها کی بارداری شیمیایی داشته؟؟ایا بعدش باردار شده مجدد؟؟؟قرص خاصی بعدش استفادا کردیت؟؟من ماه پیش بارداری شیمیایی داشتم بتام 32بود بعد پری شدم.. نمیدونم علتش چی بود

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

سلام خانمی.الان که فقط تقویتی داده امگا3 ویتامین د3 .ویتامین ای.آمپول بکمپلکس و تا کپسول برای لاغری والبته اینها رو به همسرمم داده . راستی شما شما سقط قبلت چجری بود آیا لکه بینی هم کردی؟؟ و اینکه تا الان هیچ مشکلی مثل کمر درد ..لکه بینی و.. نداشتی؟؟ سرکلاژ که نشدی؟؟ از نظر استراحت چجوری هستی ؟

سلام خانوما ، من یه بار اردیبهشت سقط داشتم یه بارم الان ، البته اینبار به موقع پریود شدم اما لک بینی ادامه داشت بعد مری تا ۱۵ روز دردم داشتم شدید رفتم دکتر آز دادم بتام دوباره بالا بود ، دکترم متاسفانه نمیفهمه چیه و چرا ، حالا از عارفی وقت گرفتم برا سه شنبه آینده، الان خیلی داغونم ، حس میکنم شاید قرار نیست مادر شم 😔😔😔😭😭😭لطفا برام دعا کنید

خدا جون همه چی رو سپردم به خودت
سلام خانوما ، من یه بار اردیبهشت سقط داشتم یه بارم الان ، البته اینبار به موقع پریود شدم اما لک بینی ...

عزیزم توکلت به خدا باشه و امیدت رو از دست نده. منم برات سر نماز دعا میکنم به حاجت دلت برسی.

عزیزم توکلت به خدا باشه و امیدت رو از دست نده. منم برات سر نماز دعا میکنم به حاجت دلت برسی.

ممنونم عزیزم ، انقدر دلم آشوبه که احساس میکنم هرچقدر گریه کنم آروم نمیشم ،فقط خدا  و توکل به خودشه که آرومم میکنه ،انشاالله هیچ زنی تجربه تلخ سقط رو نداشته باشه 

بچه ها یه راهنمایی کنید ممنون میشم. من شنبه پیش دکتر عارفی وقت گرفتم. یه سقط داشتم و 36 سالمه. به نظرتون ازمایشهای کامل رو برام مینویسه یا 1 سقط رو خیلی جدی نمیگیرن که دلیلش مشخص بشه. چون دوتا دکتر زنان بهم گفتن پیگیری نمیخواد بعد از 3 ماه اقدام کن.خودم میتونم به دکتر بگم برام ازمایشهای کامل رو درخواست بده؟

سلام خانوما ، من یه بار اردیبهشت سقط داشتم یه بارم الان ، البته اینبار به موقع پریود شدم اما لک بینی ...

سلام گلم منم دوبار سقط داشتم آخریش یه هفته پیش بود همه ما همین حس رو داریم منم هرچی گریه میکنم دلم سبک نمیشه ولی چاره ای نیس باید تحمل کنیم ایشالا با پیگیری حل میشه و ما هم نی نی دار میشیم

سلام گلم منم دوبار سقط داشتم آخریش یه هفته پیش بود همه ما همین حس رو داریم منم هرچی گریه میکنم دلم س ...

خیلی منتظر بودم ، کلی برنامه ریزی داشتم اما انگار هیچ چیز اونجور که ما میخوایم پیش نمیره😔😔😔

سلام عزیزم منم پارسال این موقع سقط کردم پنج شش هفته

باز امسال هم توی پنج هفتگی گفتن بارداریتون موله 

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر
2706