2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876328 بازدید | 47858 پست
نگران نباش گلم به منم اصلا توضیح نمیداد یعنی الانم که باردارم نمیده الان 19 هفته هستم عزیزم داروهات ...

سلام سونوانومالی رو رفتی؟خوب بودهمه چی؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

سلام دوستان شما هرماه توبارداریتون چندویال سرم IvIg میزدید؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Ok سلام عزیزم خوبی؟والا هنوز نرفتم فرداجواب سل فری اماده میشه پاکروش گفت اول جواب سل فری ببینم بعد میفرستمت آنومالی خیلی استرس دارم پیر شدم به خدا😢شما چی کار میکنی؟دکتر واسه هماتوم چی گفت؟

Ok سلام عزیزم خوبی؟والا هنوز نرفتم فرداجواب سل فری اماده میشه پاکروش گفت اول جواب سل فری ببینم بعد م ...

دیرنشه برا انومالی ؟منم خوبم عزیزم.برا هماتوم هم شیاف دوتامیزنم هر۱۲ساعت.آمپول هفته ای یدونه.سرم هم دوبرابرش کرد دکترم.حالا تا خداچی بخاد انشالله ک جذب بشه.منم تااونجا ک میشه استراحت میکنم.دکترم گفت ی ماه دیه برات سونو مینویسم.یجورایی سپردمش ب خدا تاحالاش کمکمون کرده خوب پیش رفته ازاین ب بعدشم خودش کمکون میکنه وحافظ نی نی هامونه.راستی تکوناشو میفهمی شما؟

2720
دیرنشه برا انومالی ؟منم خوبم عزیزم.برا هماتوم هم شیاف دوتامیزنم هر۱۲ساعت.آمپول هفته ای یدونه.سرم هم ...

والا گفتن انومالی تا هفته ۲۲ میشه انجام داد عزیزم ایشالا که همه چیز خوب پیش بره واسمون ❤️والا یه چیزی مثل نبض حس میکنم نمیدونم تکونای نی نیه یا شکمه خودمه😃شما چی حس میکنی؟

والا گفتن انومالی تا هفته ۲۲ میشه انجام داد عزیزم ایشالا که همه چیز خوب پیش بره واسمون ❤️والا یه چیز ...

منم تقریبا ی وقتا همینجوریه یوقتا یجورای دیگه.نمیشه توصیفش کرد.امابیشتری همون تکون خوردنشه.خخخخ

2714
به شما کی نوبت داده همون ابن سینا؟ خب باید میگفتی برا دکتر عارفی میخای

گفتم ولی گفت مشخص نیس البته شنبه صبح داده انگار میگن اون موقع هست اگه زنگ بزنم بگم حتما با عارفی میخام میده نوبت؟من 5مرداد نوبت دارم

گفتم ولی گفت مشخص نیس البته شنبه صبح داده انگار میگن اون موقع هست اگه زنگ بزنم بگم حتما با عارفی میخ ...

آره خب بگو با عارفی میخای، منم زنگ زدم اما چون تازه سقط داشتم فعلا گف زوده میگف دوهفته قبل اینکه میخای بیای زنگ بزن و بگو با کدوم دکتر میخای 

البته من مشهدم حالا میترسم این همه راه برم بعدشم با عارفی ویزیت نشم

میشه یه لطفی بکنی همون 5ام که رفتین بهم خبر بدید با عارفی ویزیت شدید یا نه؟ ی دنیا ممنون 

آره خب بگو با عارفی میخای، منم زنگ زدم اما چون تازه سقط داشتم فعلا گف زوده میگف دوهفته قبل اینکه میخ ...

چشم میگم حتما عزیزم ،منم حدودا دو هفته میشه تا اون تاریخ از سقطم یعنی خوب نیس اون موقع برم؟

2706