2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878544 بازدید | 47863 پست
سلام ممنون مائده جان  غزل ۲۶ ساله  سن همسر ۲۹ ساله  مدت ازدواج ۷ سال  مدت جل ...

سلام غزل جون خیلی خوشحالم که دخترتو به سلامت ی بغل گرفتی برای ما هم دعا کن روزای آخری رو به سلامتی بگذرونیم. انشالله عروسی دخترتو ببینی

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام صبحتون بخیر شماره دکتر عارفی 22359892؟ چه ساعتی جواب میدن؟

روزهای یکشنبه و چهارشنبه از 10 تا 5 زنگ بزن

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2728
هیچکس نیس؟کسی نمیدونه مطب عارفی هنوز نوبت میده یا نه؟؟ خاهش جواب بدین

بهتره زنگ بزنی به مرکز ناباروری و سقط مکرر ابن سینا عارفی شنبه و سه شنبه صبحها اونجاست فقط نگو مشکل سقط داری بگو مشکل ناباروری دارم میخام حتما با دکتر عارفی ویزیت بشم انشالله بتونی خیلی زود نوبت بگیری

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
سلام غزل جون خیلی خوشحالم که دخترتو به سلامت ی بغل گرفتی برای ما هم دعا کن روزای آخری رو به سلامتی ب ...

سلام عزیزم  ممنون خداروشکر شما هم آخراشی انشاءالله به سلامتی دخترت رو بغل می گیری 

سلام خانمی خدارو شکر که ان تی خوب بوده .مطمئن باش جواب آز هم خوب هستش.ایشالله این چند ماه روهم به را ...

سلام عزیزم. نه خانمی باردار نیستم باید 2 هفته دیگه برم پیشش بببینم اجازه اقدام میده.راستش خیلی نگرانم چون هیچ توضیحی نداد همش نگرانم نکنه دارویی کم بده و یا نده آخه من آنتی تی پی او بالا بود فکر کنم 110 و تو آزمایشات ایمنی هم  hlad هم 18 بود که رنج آز باید تا 16 می بود. شما الان چند ماهته؟ ایشالله با خبر های خوب بیای   

سلام بچه ها 

ببخشید دکتر عارفی تو مرکز ابن سینا وقتی که برا بیماراش میذاره فرق میکنه با مطب خودش؟ چون اغلب دکترها تو مطبشون بهتر بیمار تحویل میگیرن، یعنی میشه برم ابن سینا چون الان دیگه مطبش میگه آبان زنگ بزن ک ببینم تازه کی نوبت بدم خیلی طول میکشه انگار

سلام عزیزم. نه خانمی باردار نیستم باید 2 هفته دیگه برم پیشش بببینم اجازه اقدام میده.راستش خیلی نگران ...

نگران نباش گلم به منم اصلا توضیح نمیداد یعنی الانم که باردارم نمیده الان 19 هفته هستم عزیزم داروهات چین الان?

سلام بچه ها  ببخشید دکتر عارفی تو مرکز ابن سینا وقتی که برا بیماراش میذاره فرق میکنه با مطب خو ...

منم زنگ زدم مطبش میگه به بار اولی ها نوبت نمیدن نمیدونم پس ما چه گناهی کردیم چیکار باید بکنیم منم ابن سینا گرفتم ولی نمیدونم عارفی هست یا نه

سلام خانمها. من برای گرفتن نوبت از دکتر عارفی زنگ زدم مطب که گفتن دیگه به افرادی که مراجعه اول هستن به مطب نوبت نمیدن. بیمارستان عرفانم زنگ زدم گفتن اونجا بیمار ویزیت نمیکنن. ولی به مرکز ابن سینا زنگ زدم برای 5 روز دیگه نوبت دادن بهم. اینم شماره تلفنش021 بعد 23519

داخلی 2 دکترم روزهای شنبه و سه شنبه 8 تا 11 هستن. فک نمیکردم به این زودی نوبت بدن. گفتم اطلاع بدم به کسایی که میخوان به دکتر عارفی مراجعه کنن.

2706