2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876328 بازدید | 47858 پست
سقطات مثل من بوده ..من مشکل ایمنی انعقادی داشتم ..همسرم دی اف ای ..خدارو شکر بعد درمان الان 9 هفته ب ...

خداروشکر بارداری خوبی داشته باشی عزیزم، کدوم دکتر الان تهران خوب هست ؟من میتونم نوبت بگیرم؟اول ازمایشاتی که. صفحه های اول بود بدم بعد برم پیشش قبول میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما ازمایشارو بده از رو ازمایش دوز دارو مشخص میشه من مشکل انعقادی داشتم دوتا جهش که انوکسا 60 ...

عزیزم من تو صفحه مربوط  بهdfi دیدم که مال همسرتون  ۵۰بود.چه مدت دارو خورد وdfiبه چندرسیدکه شما با موفقیت باردار شدید؟چون dfiهمسر من هم ۲۵هست ودکتر فقط سه هفته قرص پروفرتیل دادبهش ولی بعدش دوباره dfi  رو چک نکرد وگفت بریم برا آی وی اف.که تو انتقالام بتام زیاد بالا نمیرفت وسق‌ط میشد.الان نگرانم که نکنه dfiباعث سقطام هست.

2456
عزیزم من تو صفحه مربوط  بهdfi دیدم که مال همسرتون  ۵۰بود.چه مدت دارو خورد وdfiبه چندرسیدکه ...

گلم دوماه دارو خورد .شد 12 البته دارو در کنار نزدیکی 4 بار در هفته..بعد اینکه پایبن اومد ماه د اقدام باردار شدم . دی اف ای خودش عامل سقطه..ولی خودتم باید بررسی بشی

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
خداروشکر بارداری خوبی داشته باشی عزیزم، کدوم دکتر الان تهران خوب هست ؟من میتونم نوبت بگیرم؟اول ازمای ...

دکتر عارفی ولی تا ابان نوبت نمیده..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
چه دارویی شما مصرف میکنین؟

اسپرین..سرم ای وی ای جی..انوکسا 6000 ..پردنیزولون.پروژسترن...و مکمل

2714

سلام دوستان منم در جمع خودتون پذیرا باشید.منم یه پارگی کیسه اب در27هفته داشتم که سزارین شدم وبعد از سهروز بچه پرکشید.یه سقط در5هفته داشتم.ویه توقف رشد جنین در۸هفته.داروهای سقط آخرمم انوکساپارین سیکلوژست و پرولوتون بود

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
سلام خانما. من 36 سالمه. بارداری اولم سقط شد. توی هفت هفته و دو روز توقف ضربان قلب. که البته توی یاز ...

نه اصلا بدون ازمایش و دارو عمل نکن

حداقل بنظر من ازمایشاتو اگر نمیدی پیش یه طب سنتی خیلی خوب برین و تقویت بشین 

حداقل اگر خداااایی نکرده دوباره سقط شه حسرت نخوری 

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر

سلام ممنون مائده جان 

غزل ۲۶ ساله 

سن همسر ۲۹ ساله 

مدت ازدواج ۷ سال 

مدت جلوگیری بین هر سقط یکسال 

دارهای سقط اول و دوم اسید فولیک 

سقط سوم و چهارم انوکسا ۴۰۰۰ و پروژسترون و اسید فولیک 

مشکل اسپرم : ندارد 

مشکل ایمنی و انعقادی . عمل هیستروسکوپی هم انجام دادم 

داروهای بارداری پنجم و موفقیت آمیز: انوکسا ۶۰۰۰ و آسپرین و اسید فولیک ۵ و فمبیون و امگاسه و سلنیوم و متفورمین و سرم ای وی ای جی هفت دوره  . پروژسترون . سرکلا ژ هم شدم 

به لطف خدا ۲۸ خرداد دخترم به دنیا اومد با تشکر از سمی و مائده و سحر جون و دکتر رزاقی . 

2706