2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876335 بازدید | 47858 پست
سلام شمام هماتوم داشتید توبارداری اندازش چقدر بود وکجای جفت بود؟ منم اصفهانم و تحت نظردکترلشنی دکتر ...

میشه بپرسم علت ایست قلبی جنین رو طبق آزمایشات چ عنوان کردن؟ 

منم دو تا سقط ب علت ایست ضربان قلب جنین داشتم

گلم قبل از عارفي ما تحت نظر رزاقي بوديم دكتر رزاقي ازمايشات صفحه ٣٠٥رو واسه همه نسخه ميكرد دكتر ر ...

عزیزدلم. خدا خیرتون بده الهی. ان شاءالله هر چیزی از خدا میخواید به زودی و به بهترین شکلش نصیبتون بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مائده جان دکتر زنان باید تک تک سی دی مارکرها رو نسخه کنه یا همشون تحت ی عنوان کلی نسخه میشن؟  ...

عزيزم سي دي ا جدان

مثل صفحه ٣٠٥

عين همونا رو بده بيشتر هم نميخواد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2720
سلام شمام هماتوم داشتید توبارداری اندازش چقدر بود وکجای جفت بود؟ منم اصفهانم و تحت نظردکترلشنی دکتر ...

يك سوم ساك حاملگي هماتوم داشتم

هفتع ١٢ جذب شده بود

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
میشه بپرسم علت ایست قلبی جنین رو طبق آزمایشات چ عنوان کردن؟  منم دو تا سقط ب علت ایست ضربان قل ...

توقف قلب علتش ميتونه

ايمني

انعقادي

سپتوم

ضعف اسپرم

مشملات هورموني

ديابت باشه

سلام دوستان من دوبار سقط داشتم بار اول پنج هفته بودم که درد در واژن و رحم داشتم سونو دادم گفتن چیزی دیده نمیشه واژینال بده تو سونو بعدی گفتن چهار هفته ای و مشکلی نیس بعد از سه روز یه دفعه خونریزی و سقط داشتم و پنج روز بعد از عقب افتادن پریود بتام 500بودتقریبا ده ماه بعد باز باردارشدم هنوز ازمایش نداده بودم که جهار روز بعد عقب افتادن پریود یه دفعه خونریزی و سقط داشتم یعنی از بار ائل زودتر ، دکترم این ازمایشات رو نوشته کامل نیس درسته ؟میشه راهنماییم کنید

2714
میشه بپرسم علت ایست قلبی جنین رو طبق آزمایشات چ عنوان کردن؟  منم دو تا سقط ب علت ایست ضربان قل ...

سیستم ایمنی بالا

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
يك سوم ساك حاملگي هماتوم داشتم هفتع ١٢ جذب شده بود

داروخاصی مصرف کردیدیااستراحت فقط؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام دوستان من دوبار سقط داشتم بار اول پنج هفته بودم که درد در واژن و رحم داشتم سونو دادم گفتن چیزی ...

سقطات مثل من بوده ..من مشکل ایمنی انعقادی داشتم ..همسرم دی اف ای ..خدارو شکر بعد درمان الان 9 هفته باردارم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

این ازمایشا خیلی خیلی خیلی ناقصن

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2706