2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876311 بازدید | 47858 پست
سلام خانمی خدارو شکر که ان تی خوب بوده .مطمئن باش جواب آز هم خوب هستش.ایشالله این چند ماه روهم به را ...

ممنونم عزیزم والا گفتن هفته دیگه چون ازمایش رو میفرستن آلمان طول میکشه تمام داروهام قطع شد فقط پرناتال میخورم عریرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=96820393]من مشهدم چکار کنم بنظرتون بیام تهران واسه ازمایشات اینا اخه من دکتر سقط نمیشناسم &nb ...

من دیروز بارداری مول کورتاژ شدم و رفتم پیش انصاری

نمیدونم چی میشه

اخه دکترم گف سه روز دیگه بیا اگر بقایا موند بازم کورتاژ

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر

سلام خانما. من 36 سالمه. بارداری اولم سقط شد. توی هفت هفته و دو روز توقف ضربان قلب. که البته توی یازده هفته متوجه شدم و کورتاژ کردم. دکترم و یه دکتر زنان دیگه گفت بار اول لازم نیست ازمایش بدی و 3 ماه بعد مجدد اقدام کن. ولی من منتظرم جواب پاتولوژی کورتاژ بیاد و برم پیش دکتر هاشمی جم بیمارستان صارم و بخوام برام ازمایشهای لازم رو بنویسه. چون هم سنم بالاست هم دوس ندارم دوباره تکرار بشه. حالا اگه راهنمایی و پیشنهادی دارید بهم بگید ممنونتون میشم.

قبل از بارداری هم چکاپهای لازم رو انجام دادم و مشکلی نداشتم.

2720
سلام خانما. من 36 سالمه. بارداری اولم سقط شد. توی هفت هفته و دو روز توقف ضربان قلب. که البته توی یاز ...

ازمايشات صفحه ٣٠٥رو بده

و از دكتر عارفي وقت بگير

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
مائده جون من dfiشوهرم ۲۵ بود که گفتن بیا آی وی اف کن که بعدانتقال سقط میکردم.به نظرت عددش بالاست که ...

سلام مشکل ما هم مشابه شماس ،در این صورت مگه وقتی ای وی اف میکنن چی تغییر می کنه که می گن احتمال سقط کم می شه ،یعنی وقتی دی اف ای بالاس نمونه رو از بیضه می گیرن برا ای وی اف ؟؟؟؟؟؟

2714
برو بيا رو خوب اومدي😂😂😂 بله عزيزم درمانش با پردنيزولون ٥ميلي و سرم اي وي اي جي هست كورتون ميگي ...

ممنون مائده خانوم،من تا حالا 4 بار سقط کردم اکثر داروها رو داشتم به جز سرم، به نظر شما با سرم چند درصد احتمال موفقیت هست؟؟پزشک روماتولوژی برا من 5 دوره سرم برا بارداری اینده تجویز کرده

سلام بچه ها ، من ۲ سقط داشتم اولی خرداد پارسال عمدی بود و دومی بهمن ماه به علت ایست قلبی در ۶ هفته و ۲ روز 

رفتم پیش دکتر عارفی و آزمایشات سقط رو دادم و مشکلی نبود ، واسم یه سری دارو نوشته و گفته اقدام کن و باردار شدی بیا 

داروهام A.S.A 80  هست‌ ۱۰۰ عدد

کیوتن هست ۶۰ عدد 

D3 5000 هست‌۸ عدد

Mama life که شامل ویتامین‌و اسید فولیک‌ و آهن هست ۳۰ عدد 

سوال من این هست که اگر این داروها تموم شدن تو این مدت و هنوز باردار نشم باید مجدد مصرف کنم یا نه ؟ 

من یادم رفت از دکتر عارفی بپرسم و وقتی رفتم‌ماماش بود که گفت بسه همین مقدار اما مگه آسپرین و آهن رو نباید ادامه داد تو بارداری ؟ این داروها واسه ۱یا ۲ ماه بیشتر نیس ، بعدش باید چیکار کرد ؟ گفت‌وقتی باردار شدی با جواب بتا بیا‌

سلام. میشه راهنماییم کنید؟ من ۲تا سقط تو ۱۷ هفته بارداری داشتم. برا دومی آمنیوسنتز انجام دادم سالم بود. جواب پاتولوژی هنوز نیومده. میخوام بیام تهران برا درمان. دکتر خوب و واقعا کار بلد تو این زمینه کسی رو میشناسین؟ تو رو خدا راهنماییم کنید. از لحاظ روحی داغونم. 😔😔

سلام. میشه راهنماییم کنید؟ من ۲تا سقط تو ۱۷ هفته بارداری داشتم. برا دومی آمنیوسنتز انجام دادم سالم ب ...

شما هم بايد از نظر ايمني

هم انعقادي

و هم رحمي بررسي بشين

دكتر عارفي رومعرفي ميكنيم

و ازمايشات صفحه ٣٠٥

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام بچه ها ، من ۲ سقط داشتم اولی خرداد پارسال عمدی بود و دومی بهمن ماه به علت ایست قلبی در ۶ هفته و ...

اينا همشون تقويتي اند

اما اسپرينو ادامه ميدن معمولا

زنگ بزن بپرس

سلام به همگی دلم واسه همتون تنگ شده  بعد چهارتا سقط به لطف خدا و تشخیص دکتر رزاقی و کمک های سحر ...

عزيزممم

قدمش خير باشه

غزل جون

يه بيوگرافي كامل بنويس

داروهاي بارداريت و اسم دكترت

مرسي گلممم

براي اشنايي بقيه با نحوه درمان

2706