2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878556 بازدید | 47863 پست
سلام دوستان شما تکون خوردن نی نی تون روتوچندهفته حس کردید؟

من ١٦

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام مائده جان، من چن روزی دارم نظرات اینجارو میخونم منم قبلا سه‌تا سقط داشتم و چهارمی هم تازه سقط ک ...

ازمايشات كامل سقط مكررصفحع ٣٠٥رو بده حتما حتما

ژنتيك نميخواد بدي فعلا

اسپرم وdfiهم همسرت بايد بده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویارم خیلی بهتره ولی نه اصلا حرکات و حس نمیکنم فکر کنم زود باشه مگه شما حس میکنید؟

تا هفته ٢٢وقت هست براي حس حركات

پردنی چیه؟

پردنيزولون ٥ميلي

كورتونه براي تنظيم و سركوب سيستم ايمني بدن

براي رشد جنين

2728
سلام عزیزم بهترین دکتر زن تو یزد کیه من سقط داشتم یبار

يزد نميدونم

اما دكتر شركت و رقايي تو اصفهان 

بارداری پوچ هم جزو همیناس درمانش منظورمه

بله همين درمان

بررسي رحم

ايمني 

انعقادي

هورموني

و اسپرم

عزیزم منم یبار سقط داشتم ازمایش دادم اگخ میشه یه نگاه بشون بکنی مرسی

بله بفرست

ن حس نمیکنم.منم خداروشکر ویارم کامل برطرف شد.فقط گاهی زیر دلم وطرف چپ وراست شکمم درد میگیره.راستی شم ...

ترشح سينه ؟!

هفته چندي

دست نزن به سينه هات

ارمايش پرولاكتين بده

تو ماه بالا طبيعيه

اما زير سه ماه طبيعي نيست

سلام عزيزم كي ميريد براي سونو من هفته بعد ميرم ولي نميدونم سن بارداري رو از كي حساب ميكنن از روز ا ...

همون پريود

تو گوگل بزن

سن انلاين بارداري

با ابزار حساب كن

ممنونم مائده جان، آزمایش های خودم و همسرم که انجام دادن میفرستم یه نگاه میندازید،فقط اینکه من مشهدم، میتونم دکترم همینجا بنویسه و اینجاانجام بدم بعدش برم پیش دکتر عارفی یا باید خودعارفی بنویسه؟ واقعا گیج شدم دکترم میگه الان دیگه نوبت آزمایش ژنتیکه و احتمالا مشکل اسپرمه، (چون میگه شیاف و آمپول دورناف و.. اینسری هم جواب نداده و سقط شده) ، درحالی‌که من فقط چن تا آزمایش داده بودم

مرسی از اینکه وقت میذارید... 

خیلی از لحاظ روحی داغونم

سلام عزيزم كي ميريد براي سونو من هفته بعد ميرم ولي نميدونم سن بارداري رو از كي حساب ميكنن از روز ا ...

از پریود حساب میکنن من امروز 5هفته 4 روز به تاریخ پریودی ..البته به خاطر دردایی که داشتم رفتم سونو وبه لطف خدا قلب دیدم ..انشالله روزی خودت ..ولی خیلی درد شکمی دارم و این خیلی نگرانم کرده 

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2706