2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876292 بازدید | 47858 پست
دوستان من روز 24 پری هستم. روز 14hcgزدم الان سینه هام به شدت باد کردن درد میکنن. زیر دلمم درد میکنه ...

به خاطر داروهاست

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
نه عزيزم ناچيزه مهم نبوده

مرسی گلم😘

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر داروهاست

ببخشید عزیزم هی سوال میپرسم

من الان این آزمایشاتی که صفحه۳۰۵ هست وانجام بدم بعد برم پیش دکترعارفی یا برم خود دکتر برام بنویسه

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤
مائده جان من اگر یادت باشه سقط داشتم سه تا الان تحت نظر عارفی محرک گرفتم و امروز سونو شدم 6 هفته هست ...

عزیزم خداروشکر که قلب دیدی منم تحت نظرش باردارم ولی هنوز سونو قلب نرفتم...دعا کن منم قلب و ببینم..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2720
ببخشید عزیزم هی سوال میپرسم من الان این آزمایشاتی که صفحه۳۰۵ هست وانجام بدم بعد برم پیش دکترعارفی ی ...

اولاز عارفي وقت بگير

يك ماه قبل اينكه عارفي رو ببيني

برو يه دكتر. زنان اين ازمايشاتو واست بنويسع تو دفترچه

بعد برو ازمايشگاه بهار انجام بده

جواب ازمايشتو ببر به عارفي نشون بده

عارفي اصلا ازمايش كامل نميده

اكه بعد از ويزيت عارفي هم بري بدي بهش بر ميخوره

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام  ۲۸ ام دختر کوچولوم فاطمه به دنیا اومد مائده جان ممنون از تاپیک خوبت  

به به مبارک عزیزم

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
اولاز عارفي وقت بگير يك ماه قبل اينكه عارفي رو ببيني برو يه دكتر. زنان اين ازمايشاتو واست بنويسع ت ...

کامل همه رو بدم یا فقط آزمایشای ایمنی رو بدم

2714
اولاز عارفي وقت بگير يك ماه قبل اينكه عارفي رو ببيني برو يه دكتر. زنان اين ازمايشاتو واست بنويسع ت ...

مائده جان میشه سوال منم جواب بدی لکه بینی دارم حالت خونابه هست:**مائده جان من اگر یادت باشه سقط داشتم سه تا الان تحت نظر عارفی محرک گرفتم و امروز سونو شدم 6 هفته هستم خداروصدهزار مرتبه شکر قلبش گفت تازه تشکیل شده و هنوز ضعیفه فقط مسئله ای که نگرانم کرده درد زیر شکم و کمرم هست و کمی لکه بینی حالت خونابه دارم...از دکترای بهمن سوال کردم گفتن شیافو بیشتر کن الان هر 8 ساعت یه شیاف سیکلوژست و یه قرص دوفاستون دارم...شبی یه انوکسا وآسپرین هم میخورم که گفتن آسپرینو قطع کن...حالا بنظرت برم آمپول پروژسترون بخرم سرخود بزنم؟؟؟؟؟

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

سلام دوستان گلم خپبین؟بچه ها من سونو nt که دادم عدد nt 2.1 بود و هم سونو گراف هم پاکروش گفتن همه چی نرماله بعد جواب ازمایشمم هم همه فاکتورا low risk بود پاکروش که جواب ازمایشم دید گفت همه چی خوبه سنمم ۲۸ ساله گفت ریسک سن هم نداری ولی چون دوبار سقط داشتی یا ازمایش سل فری بده یا امبنوسنتز که گفت امینوسنتز احتمال سفط داره ولی کامل تره ولی با اصرار خودم سل فری انجام دادم که ریسک نداشته باشه حالا میخوام از شماهایی که سقط داشتین مثل مایده جون بپرسم شما هم سل فری انجام دادین؟وقتی میگه همه چی خوبه آخه چرا سل فری؟خیلی نگرانم خواهشا راهنماییم کنید ممنونم❤️❤️

ایشالا همه چی خوب پیش بره عزیز دلم❤️❤️

شماویارتون خوب شد؟تکون خوردنشو حس میکنید

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

سلام مائده جان، من چن روزی دارم نظرات اینجارو میخونم منم قبلا سه‌تا سقط داشتم و چهارمی هم تازه سقط کردم، قبلا پزشکم برام چن تا آزمایش ایمنی نوشته بود(اگه میخایین براتون بفرستم عکسشو) مشکلی نداشتم بعلاوه عکس رنگی رحم اونم مشکلی نبود،و برا همون بارداری آخری هم شیاف پروژسترون و آمپول شو و آمپول دورناف هرشب میزدم ولی بازم سقط شد، حالا نظر پزشکم اینه که مشکل اسپرم هست، گفته بعد سقطت بیاآزمایش ژنتیک برا خودت وهمسرت بنویسم، بنظرتون خودم آزمایش دیگه ای هست که انجام ندادم؟ 

2706