2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876280 بازدید | 47858 پست
سلام دوستان برای سقط مکرر به نظرتون دکتر عارفی بهترن یا مرکز سقط مکرر بوعلی سینا اگه کسی اطلاعاتی ...

عزیزم چاره ای نیست 

جز عارفی کسی دیگه ای نداریم

دکتر رزاقی بود که چند ماه پیش رفت کانادا

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
گلم همه نمیخوان بزنن بستگی به ازمایش هپاتیتت داره اگه انتی بادی کم باشه مثل من باید حتما بزنی

آخه من هنوز جواب آزمايش نبردم واسش

شما ميدوني بعد تزريق واكسن چند وقت نبايد اقدام كرد؟ يا ميشه و ربطي نداره؟

ديگران راقضاوت نكنيم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من هنوز جواب آزمايش نبردم واسش شما ميدوني بعد تزريق واكسن چند وقت نبايد اقدام كرد؟ يا ميشه و رب ...

همون ماهمم میشه اقدام کرد

اما من یک ماه فاصله دادم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

دوماه پشت هم میزنی

سومی رو ۶ماه بعد

2456
يعني بعد از تزريق آخرين دوره؟ آخه هپاتيت سه دوره هستش

دو دوره هم بزنی کافیه

اما من سه دوره زدم 

سلام مائده جون،مشکل نازایی و دو بار سقط تو شش هفته داشتم یکبار دیگم اینا رو بهت توضیح دادم عزیزم گفت ...

عزیزم شما باید ازمایشات سقط مکرر بدین

متخصص سقط مکرر اول بررسی ایمنی و انعقادی میکنه بعد جواب نگرفتین میره سراغ ژنتیک

شما اول اینا رو بده بررسی سقط مکرر بشو 

به نظر من از عارفی وقت بگیر

2714
عزیزم شما باید ازمایشات سقط مکرر بدین متخصص سقط مکرر اول بررسی ایمنی و انعقادی میکنه بعد جواب نگرفت ...

حالا ک اومدم یزد دیگه،آخه میخواستم ای وی اف کنم،دکتر گفت اول بآید برم پیش دکتر سقط مکرر و ژنتیک و علتش پیدا شه بعد ای وی اف،اینم دکتر سقط مکرر و ژنتیک هست،ب خدا دیگه موندم،آزمایش سقط مکرر اسمش چیه!

عزیزم چاره ای نیست  جز عارفی کسی دیگه ای نداریم دکتر رزاقی بود که چند ماه پیش رفت کانادا

زنگ‌زدم بهشون گفتن۲۹ مهر

تا اون موقع کاری انجام ندم

احساس میکنم این روزا واقعیت نداره همش خوابه

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤

این آزمایشو زمانی که بارداربودم دادم الان پروتین رو مثبت زده یعنی دفع پروتین دارم

کسی اطلاعی داره؟؟باید چیکارکنم

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤
این آزمایشو زمانی که بارداربودم دادم الان پروتین رو مثبت زده یعنی دفع پروتین دارم کسی اطلاعی داره؟؟ ...

نه عزيزم ناچيزه

مهم نبوده

حالا ک اومدم یزد دیگه،آخه میخواستم ای وی اف کنم،دکتر گفت اول بآید برم پیش دکتر سقط مکرر و ژنتی ...

باز خدا پدرشو بيامرزه

بهت گفته اول برو علت سقطو پيدا كن

ازمايشات صفحه ٣٠٥هست

اما اگه دكترت سر در نياره فايده اي نداره

شما ازمايشات سقط مكرر رو بدع

يه ويزيت هم پيش عارفي برو

علت سقطتو پيدا كن بعد هزينه كن

كل اين ازمايشات يكي دوتومن بيشتر نميشه اما عوضش ميارزه

عزیزم شما باید ازمایشات سقط مکرر بدین متخصص سقط مکرر اول بررسی ایمنی و انعقادی میکنه بعد جواب نگرفت ...

مائده جان من اگر یادت باشه سقط داشتم سه تا الان تحت نظر عارفی محرک گرفتم و امروز سونو شدم 6 هفته هستم خداروصدهزار مرتبه شکر قلبش گفت تازه تشکیل شده و هنوز ضعیفه فقط مسئله ای که نگرانم کرده درد زیر شکم و کمرم هست و کمی لکه بینی حالت خونابه دارم...از دکترای بهمن سوال کردم گفتن شیافو بیشتر کن الان هر 8 ساعت یه شیاف سیکلوژست و یه قرص دوفاستون دارم...شبی یه انوکسا وآسپرین هم میخورم که گفتن آسپرینو قطع کن...حالا بنظرت برم آمپول پروژسترون بخرم سرخود بزنم؟؟؟؟؟

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2706