2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879145 بازدید | 47872 پست
عزيزم به ما هم همينو گفتن بهت توصيه ميكنم از دكتر عارفي وقت بگير ضرر نداره فوقش اينه نميري و تا او ...

چشم چجوري بايد وقت بگيرم ؟ مطبش كجاست؟ شماره از ش دارين؟

ديگران راقضاوت نكنيم.

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تل گرامم قطعه سعي ميكنم كارت ويزيتش رو بدم

اينو از نت پيدا كردم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731
متشكرم خيلي لطف كردي خدا دخترت رو حفظ كنه واست

قربونت عزيزمم

ايشالله قسمت خودت به زودي زود

دوستان دوباره تاكيد ميكنم

دكتر گفت بايد واكسن كزاز و هپاتيت بي هم زده باشيم كه من فردا ميرم ميزنم

اگه ميدونستم زودتر ميزدم لطفا اطلاع رساني كنين به بقيه

ديگران راقضاوت نكنيم.
شياف بزار هر ٨ساعت و استراحت باش تا قطع بشه  داروهات كاملن؟؟

شياف هر شب ميذارم

دو تا پروژسترون در يك سرنگ

سه تا ايكويين ستا استراديول

آنوكسا ٦٠٠٠

متفورمين ٤تا

لوتريكسين

فوليك اسيد ٥

سلام مائده جون،مشکل نازایی و دو بار سقط تو شش هفته داشتم یکبار دیگم اینا رو بهت توضیح دادم عزیزم گفتم یادآوری کنم ک یادت رفته،من اومدم یزد دکتر ژنتیک و سقط مکرر نسرین قاسمی،البته میخواستم ای وی اف کنم پیش دکتر افلاطونیان اما ایشون گفتن اول پیش این دکتر برم،حالا دیروز رفتم یسری آزمایش داد ک منو  شوهرم انجام دادیم از من تیروئید و پرولاکتین و ذخیره تخمدان و انتی بادی و این حرفا بود از شوهرم فقط اسپرم،دوشنبه هم هر دوتامون آزمایش ژنتیک داده ک انجام بدیم گفت جوابش یه ماه طول میکشه،گفت تا جواب ژنتیک بیاد فعلا این ازمایشایی ک اول برات توضیح دادم و بگیرین جوابشو بیارین ک اگ لازم بود دارو رو شروع کنم،نظرت چیه عزیزم!!!!کلی هم سوال ازم پرسید در مورد اطرافیان نزدیک ک مشکل سقط داشتن یا نه 

2738
سلام  ۲۸ ام دختر کوچولوم فاطمه به دنیا اومد مائده جان ممنون از تاپیک خوبت  

خیلی تبریک میگم غزل جان، ا ن شاالله قدمش مبارک باشه وزیر سایه پدر و مادرش بزرگ شه🌺🌺🌺🌹🌹💐💐💐💐

دوستان من نميتونم از دكتر عارفي نوبت بگيرم هرچي ميزنگم مطبش ج نميدن چجوري نوبت ميگيرين؟

هفته آینده یکشنبه از 10 صبح تا 5 عصر تماس بگیر

این هفته مطب نیستن

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2706