2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879002 بازدید | 47871 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم پارسال سقط داشتم تو 6 هفته كه قلب تشكيل نشد شوهرم اسپرمش مشكل داشت قبلا واريكوسل عمل كرده ...

خودتون چی

ازمایشات سقط مکرر رو دادین؟!

از دکتر عارفی وقت بگیرین

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2728
دلم عین پریود درد میکنه روز 21 پریودی هستم. بدنمم خیلی داغ هست

بررسی از لحاظ ایمنی هم شدی?

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

خانما از صفحه۷تاپیک رو مطالعه کنید

سلام  ۲۸ ام دختر کوچولوم فاطمه به دنیا اومد مائده جان ممنون از تاپیک خوبت  

تبریک میگم عزیزم راستی برای  شیرت رازیانه نخوری ها من خوردم بخیهام خوب نمیشد بخاطر هپارین 

خداوندا مراقبه پسرم باش
2738
خودتون چی ازمایشات سقط مکرر رو دادین؟! از دکتر عارفی وقت بگیرین

گفتن لازم نيس اما پنجشنبه رفتم پيش دكتر هاشمي جم يه سري آز واسم نوشت كه لين هفته ميرم انجام ميدم

ديگران راقضاوت نكنيم.
خانم ها من يه رگه هاي صورتي خيلي كم رنگ  تو ترشحاتم دارم نگران كنندست؟هفته بعد ميرم واسه سونو ...

شياف بزار هر ٨ساعت

و استراحت باش تا قطع بشه 

داروهات كاملن؟؟

گفتن لازم نيس اما پنجشنبه رفتم پيش دكتر هاشمي جم يه سري آز واسم نوشت كه لين هفته ميرم انجام ميدم

عزيزم به ما هم همينو گفتن

بهت توصيه ميكنم از دكتر عارفي وقت بگير

ضرر نداره فوقش اينه نميري و تا اونوقت ايشالله بارداري خوبي داري

چون وقتاي عارفي ديره و چهار ماهه اس

سلا دوستان. من ی زایمان۲۵هفته بخاطر خونریزی شدم. برای قبل بارداری چه ازمایشاتی باید بدم.

سلام عزيزم

هم بايد يررسي رحمي بشي از لحاظ نارسايي

هم حتما يايد ازمايش ايمني و انعقادي بدي

دلم عین پریود درد میکنه روز 21 پریودی هستم. بدنمم خیلی داغ هست

كاشكي قبل اقدام

ازمايشات سقط مكرر رو ميدادي

2706