2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878346 بازدید | 47863 پست
سلام خانما من براى ١ مرداد از دكتر عارفي براى اولين ساعت ١٠/٣٠ صبح وقت دارم ولى نميخوام برم هركي ميخ ...

گلم يكيار بچها وقتتو ميخوادد

درخواست دوستي بده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام  من دو بار سقط مکرر داشتم یکیش سال ۹۴ قلب تشکیل شد و ضربان داشت تو هشت هفتگی قلبش ایستاد ...

از دكترعارفي وقت بگير عزيزم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتتو کنسل نکن گلممم

سلام عزیزم وقتتو میدی واسه یکی از دوستام

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2728
سلام دوستان منم 11 تیر باید برم انومالی برام دعا کنید همه چیز خوب باشه.ممنون.

ايشالله در صحت و سلامتي عزيزم

سلام خانما من براى ١ مرداد از دكتر عارفي براى اولين ساعت ١٠/٣٠ صبح وقت دارم ولى نميخوام برم هركي ميخ ...

عزیزم اگه میشه نوبتتون رو به من بدید من برا 9مهر عارفی وقت دارم که خیلی دیره ممنون میشم نوبتون رو به من بدید 

اگه شد درخواست دوستی دادم شماره اتون خصوصی بزارید که باهاتون هماهنگ کنم ممنون میشم 

ترنج بانو پیام رو دیدیدج بدید من منتظرم به این نوبت احتیاج دارمم ممنون

سلام  ۲۸ ام دختر کوچولوم فاطمه به دنیا اومد مائده جان ممنون از تاپیک خوبت  

اي جونمم

عزيزممم

به سلامتي

قدمش خير باشه

بارداري توام ختم به خير شد الهي شكر عزيزممم

اتفاقا عادله حالتو پرسيد

سلام خانم نوبتتو به کسی دادی؟من تازه سقط کردم به من 22 مهر نوبت داده میشه بدید به من

2706