2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876335 بازدید | 47858 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام منم یه سقط مکرریم،قبلا تو این تاپیک بودم ولی کاربری قبلیمو ترکوندن دوتا سقط و یه خارج رحمی داش ...

درود بر شما عروس جان بهتون تبریک میگم،  امید دارم قبراق سلامت باشی 🙏🤱🤰🤘🦋🦚🥳 

ضمن اینکه منهم دقیقا مث شما دوتا سق یک خارج رحمی..😪😔

میشه بفرمائید دقیقا چه کارهایی کردید؟

و ازچه روشی؟

آیا تشخیص واسه سقط مکرر رو رفتید ..؟

چه نوع آزمایش هایی انجام دادید ؟ چیزی دستگیرتان شد..؟

مشکلتون کلاً چی بوده؟ 

این سوال ذهنی من هست..

من در حال حاضر یک سقط برج دو داشتم الکی همه چیز خوب بود .. ولی باز یکسری آزمایش خودم ب حساب خودم دادم بعد دوسال که چکاپ بشم چرا این اتفاق افتاد ..!!!!

درود بر شما عروس جان بهتون تبریک میگم،  امید دارم قبراق سلامت باشی 🙏🤱🤰🤘🦋🦚🥳  ضمن ای ...

ممنون گلم 

دوتا سقط داشتم یکی۵هفته وبعدی ۷هفته بدون تشکیل قلب،دکتر زنان برام آزمایشای سقطو نوشت همه چیز خوب بود جز پایین بودن apcaو بالا بودن دوتا از سی دی مارکرام.برام لنفوسیت تراپی تجویز کرد که انجام دادمو apca به۲۰ رسید در کنارشم پردینزولون بعدش اقدام کردم ولی خارج رحمی شد البته دکتر زنانم میگفت موقع بارداری بایدivigهم بزنی

دوماه بعد خارج رحمی عکس رنگی گرفتم تا از باز بودن لوله هام مطمئن بشم

تا اینکه دیماه اتفاقی تونستم دکتر شرکت رو پیدا کنم(من اصفهانم) رفتم پیشم دعوام کرد که چرا لنفو کردم بعدشم آزمایشامو دید گفت میتونی اقدام کنی فقط چون خارج رحمی شدی هم خودت وهم شوهرت قبل اقدام داکسی ساکلین بخورین

بهمن اقدام کردم باردار نشدم ولی اسفند باردار شدم از روزیم که فهمیدم باردارم هپارین میزنم دکتر شرکتم گفتivigلازم نداری

از اول تیرماهم قراره دکتر شرکت دوزه پردینزولونو کم کنه

2714
سلام منم یه سقط مکرریم،قبلا تو این تاپیک بودم ولی کاربری قبلیمو ترکوندن دوتا سقط و یه خارج رحمی داش ...

سلام عزيزم

به سلامتي

داروهات چي اند

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام عزيزم به سلامتي داروهات چي اند

سلام عزیزم

قبلا لنفوسیت تراپی انجام دادم

پردینزولون روزی یکی از اول تیر دکتر شرکت گفته نصف کنم به مدت دو هفته بعدش یه روز درمیون نصف و بعدشم قطع بشه

آ اس آ روزی یکی

هپارین هر۱۲ ساعت

فیفول شبی یکی

سلام خداروشکر عزیزم انشاءالله انومالی هم خوبه 

سلام دوستان من ٢١خرداد اولين بتام مثبت شد الان كه يه هفته گذشته زير دلم دردميكنه

قبلا هم تير ميكشيدها ولي امروز بيشتر شده نگران كننده است؟

سلام دوستان من ٢١خرداد اولين بتام مثبت شد الان كه يه هفته گذشته زير دلم دردميكنه قبلا هم تير م ...

شياف ميذاري هر 12ساعت؟!

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام عزیزم قبلا لنفوسیت تراپی انجام دادم پردینزولون روزی یکی از اول تیر دکتر شرکت گفته نصف کنم به ...

پس مشكل ايمني انعقادي داشتي

پردني دير تر كمش كن

2706