2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878528 بازدید | 47863 پست
سلام مآئده جان فروتن یکشنبه کجاست؟؟میتونی از بچه های گروه واسم بپرسی  خواهش میکنم پیامم دیدی جو ...

صبح كلينيك زنان بيمارستان بهمن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکشنبه خیابان شمشیری مراباد جنوبی

2728
ممنونم عزیزم، توکلم ب خداس، تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته، شما چرا سقط داشتین ازمایش ندادی؟

چرا همه جور آزمایشی دادم ولی هم خودم و هم همسرم سالم بودیم - دفعه اول قلب تشکیل نشد دفعه دوم رفتم سونو گرافی گفت همه چیز عالیه اومدم خونه به خونریزی افتادم دفعه سوم هم به همین ترتیب. دفعه آخر اصلا سونو واژینال ندادم فقط ده روز یکبار رفتم سونو عادی تا سه ماه . که خدا خواست و محمد علی رو بهم داد . دائم تخت نظر بود از هفته 32 هر شب تا 4 صبح بیمارستان بخاطر مسمومیت بارداری ولی نذاشتم تا 39 هقته بچه رو بدنیا بیارم . اگر اطلاعات خوبی نسبت به بارداری و بیمارستان و دارو نداشتم عمرا می تونستم بچه رو نگه دارم . 

سلام دوستان.منم سه بار سقط پشت سره هم داشتم اولی هیدروپس و سندروم‌دان تو هفته چهارده دومی ایست قلبی تو هفته نه سومی پوچ.مشکل انعقادی و تنبلی تخمدان دارم شوهرم سالمه.خلاصه دکتر گف احتمال زیاد بخاطره تخمکامه.و تخمک اهدایی گرفتم الان باردارم برام دعا کنید این بمونه

خدایاشکرت.
درود بر شما،  درواقع علت ینی سونوهای واژنی بوده..؟😶

واقعا نمیدونم ولی از ترسم بار آخر بارداریم اصلا واژینال ندادم . برای سقط دوم مطمئنم که برای سونو بود چون صبح که رفتم نه لکه بینی داشتم نه خونریزی همه چیز اوکی بود بعد از سونو خونریزی پیدا کردم به دکتر گفتم  دوباره سونو نوشت عصر که رفتم گفت بارداری  خارج از رحم ، داشتم شاخ در میاوردم بهش گفتم خانم صبح گفتید همه چیز عالیه جفت سرجاش الان چطوری شد خارج از رحم؟؟ در هر صورت قسمت نبود و من برای بار دوم هم سقط کردم . برای احتیاط تو آخرین بارداریم اصلا واژینال ندادم ولی ده روز یک بار و یا با کم و زیاد شدن حرکت جنین مدام سونو دادم تا خیالم راحت بشه همه چیز اوکی . خدا رو شکر هم بخیر گذشت .

سلام دوستان.منم سه بار سقط پشت سره هم داشتم اولی هیدروپس و سندروم‌دان تو هفته چهارده دومی ایست قلبی ...

انشالله که برات بمونه و بشه عزیز خونتون . یک سوال چرا تخمک خودت رو تقویت نکرد ؟؟؟ من برای با آخر هم خرنوب دادم شوهرم خورد با اینکه مشکل نداشت و خودم هم اینو فولیک خوردم و هر شب یک قرص ویتامین هر مون میخواستم با یکسال برنامه ریزی درست تو تغذیه دوباره شانس مون رو امتحان کنیم که نشد و بعداز 2 ماه تغییر رژیم متوجه شدم حامله ام 

انشالله که برات بمونه و بشه عزیز خونتون . یک سوال چرا تخمک خودت رو تقویت نکرد ؟؟؟ من برای با آخر هم ...

منم اینماه همراه داروهای محرک اینوفولیک خوردم و خدارو شکر  تازه آزمایش بارداریم مثبت شده...شما در زمان بارداری هم اینوفولیک رو ادامه دادین؟تا کی خوردین

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

دوستان عزیز بهترین دارو برای سقط مکرر خواندن نماز شب هست(40شب)

هم به دلیل استغفار 

هم اینکه متاسفانه خانم های عزیز تا میفهمن باردارن تا لنگ ظهر میخوابن و خون غلیظ میشه و نمیتونه از جفت راحت عبور کنه و جنین میمیره

ولی بیدار شدن قبل از اذان صبح خون رو رقیق میکنه و کم خونی رو از بین میبره و و حرکات نماز بدن رو بالانس میکنه

و هزار تا خاصیت دیگه داره

قبل از بارداری 40 روز روزی 21 مویز بدن رو سالم میکنه

مراجعه به دکتر طب سنتی برای دفع اخلاط فاسد 

خوردن سویق گندم و جو دو هفته قبل از بارداری

و کارهای دیگه برای تقویت تخمک و اسپرم

خانم هایی هم که جنین رو نمیتونن نگه دارن احتمالا رحمشون رطوبت داره که باز با طب سنتی درمان میشه

امیدوارم خداوند متعال هممون رو تو مسیری بزاره که بهترین و راحترین مسیر برای در اغوش گرفتن پاره ی تنمون باشه 

در ضمن در هر لحظه اینو فراموش نکنید که هیچ برگی بدون اذن خدا از درخت نمیوفته.به خدا توکل کنین

2706