2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876355 بازدید | 47858 پست
مائده جون اومدم بگم به لطف خدا سه روزه جواب آزمایشم مثبت شد فقط کمی لکه بینی دارم و زیردلم درد میکنه ...

سلام گلم مبارك باشه

دوتا شياف هر ١٢ساعت بزار

يوترژستان و سيكلوژست يكي اند يه وقت زياد از خد مصرف نكني

دوتا دوفاستونم بخور

منتها الان لك داري هر ٨ساعت دوفاستون هم بخور

استراحت مطلق باش

لكت قطع شد بهم بگو

يا نبودم اينجور كمش كن كه هر ٨ساعت ميذاري

لم قطع شد هر ده ساعت دو سه روز بزار و بعد قطع كن

در مورد اينوفوليك فكر كنم نبايد قطع بشه

حالا بازم سوال كن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
بفرست عزيزم

protein c :139

microcytosis: +

hypochromia: +

tsh: 3.30

free t4:1.22

prolactin: 37.55

factor v leiden :175.9

mthfr a1298c mutation:  a heterozygous mutation was detect

pal-4G/5G genotyping:  4G/5G genotype

برا حاجت روا شدنم ی صلوات میفرستی ممنونم 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم مبارك باشه دوتا شياف هر ١٢ساعت بزار يوترژستان و سيكلوژست يكي اند يه وقت زياد از خد مصرف ن ...

ممنونم ازت مائده جان پس هر 8 ساعت یدونه دوفاستون بخورم و هر 12 ساعت یدونه شیاف سیکلوژست بزارم(در صورت ادامه لکه بینی هر 8 ساعتش کنم) درست متوجه شدم؟؟

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2720
ممنونم ازت مائده جان پس هر 8 ساعت یدونه دوفاستون بخورم و هر 12 ساعت یدونه شیاف سیکلوژست بزارم(در صور ...

نه ديگه شياف اضافه نكن ديگه زياد ميشه

بيين الان اگه لك داري

سه تا دوفاستون هر ٨ساعت

دوتا شياف هر ١٢ساعت

استراحت مطلق كن ،

لك كه قطع شد

دوتا دوفاستون

دوتا شياف تا هفته ٣٤داري

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
protein c :139 microcytosis: + hypochromia: + tsh: 3.30 free t4:1.22 prolactin: 37.55 factor v ...

عكس ازمايش بده

رنج ازمايشگاهو نميدونم كه

اسكرين شات بگير و بفرست

protein c :139 microcytosis: + hypochromia: + tsh: 3.30 free t4:1.22 prolactin: 37.55 factor v ...

تيروييد واسه بارداري

زيردو يا دو ونيم بايد باشه

نه ديگه شياف اضافه نكن ديگه زياد ميشه بيين الان اگه لك داري سه تا دوفاستون هر ٨ساعت دوتا شياف هر ...

متوجه شدم مایده جان ممنونم ازت   

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2714
اصلا دکترم نگفت کی برو ازمایش بده، فقط گف هر موقع روحیت بهتر شد برو ، منم گفتم بهتره زودتر پیگیر بشم ...

برای نی نی دار شدنت علاوه بر صلوات دعا هم میکنیم - تجربه من بعد از سه تا سقط میگه که با آزمایش و درمان متوالی خودت رو عصبی نکن زمان بده هم بخودت هم به اطرافیانت و از همه مهمتر توکل کن آرامش ذهنی بهترین درمان هست 

سلام خانوما

من ۲ تا سقط داشتم و دکتر برام iui تجویز کرد اما خواستم یه بار دیگه شانسمو امتحان کنم و بدون اون باردار شم، ولی بازم سقط شد چند روز پیش. حالا میخوام برم پیش دکتر عارفی یا هرکسی فکر میکنید خوبه و نتیجه گرفتید. چطوری از دکتر عارفی وقت بگیرم؟ اگه میدونید کمک کنید لطفا

💚💖
سلام خانوما من ۲ تا سقط داشتم و دکتر برام iui تجویز کرد اما خواستم یه بار دیگه شانسمو ام ...

فردا صبح از 10 صبح تا 5 بعدازظهر زنگ بزن مطب عارفی نوبت بگیر بزن تو گوگل شماره مطبشو میاره همینجا هم دو سه صفحه قبلتر شمارشو گذاشتن

سلام گلم مبارك باشه دوتا شياف هر ١٢ساعت بزار يوترژستان و سيكلوژست يكي اند يه وقت زياد از خد مصرف ن ...

سلام مآئده جان فروتن یکشنبه کجاست؟؟میتونی از بچه های گروه واسم بپرسی  خواهش میکنم پیامم دیدی جواب بده ..چون دارم میرم تهران برا داروها 

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
برای نی نی دار شدنت علاوه بر صلوات دعا هم میکنیم - تجربه من بعد از سه تا سقط میگه که با آزمایش و درم ...

ممنونم عزیزم، توکلم ب خداس، تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته، شما چرا سقط داشتین ازمایش ندادی؟

برا حاجت روا شدنم ی صلوات میفرستی ممنونم 🥰
2706