2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878543 بازدید | 47863 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شمیم جان بازم شمارت اشتباه و طولانیه میخوای آزمایش جهش ژن انعقادی رو بفرست ببینم 

عزیزم شمارم درسته ، هر چی خواستم آزمایشام رو واست بفرستم نشد ، دکتر عارفی واسم پردنی تجویز نکرده تو نسخه فقط آسپرین و کیوتن و مولتی ویتامین داده ، فقط گفت پردنی و سرم ivig وقتی باردار شدی بیا واست تجویز میکنم ، الان متوجه شدم اونایی که مثل من سی دی مارکرهاشون خارج از رنج نرمال هست باید پردنی تا دو ماه مصرف کنن 

من تو بارداری اخیرم که انوکسا۶۰۰۰ استفاده کردم گزگز دست و پا نگرفتم. فکر میکنم دلیل گزگز عدم خونرسان ...

سلام یاس عزیز خوبی اتفاقا به یادت بودم انشاءالله به سلامت زایمان کردی؟

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
سلام خانوما😭😭کسی میتونه کمکم کنه؟؟ من دوبار سقط کردم اولی بدون قلب دومی ایست قلبی. رفتم دکتر ک ا ...

سلام عزیزم الان باردار نیستی؟  شوهرت باید درمان بشه خودت هم باید از لحاظ ایمنی و انعقادی و رحم بررسی بشی بیا پیش سهیلا  عارفی تهران 

سلام خانوما،به من لینکو دادن گفتن سوالمو اینجا مطرح کنم شاید جوابی پیدا کنم من ساکن همدانم،پارسال ب ...

سلام عزیزم تا جایی که من میدونم بعد بارداری خارج رحمی باید عکس رنگی انجام بدی و بعد اقدام به بارداری کنی 

[QUOTE=91328452]سلام خواهش می کنم رنج نرمال مورفولوژی اسپرم چنده  بخاطر سی دی هات که بالاست و ا ...

خوبه آزمایشش . باید دی اف ای اسپرم هم بدی تحت نظر پاکروشی ؟ میخوای یک بار دیگه سی دی هات رو بفرست بهت بگم بخاطر سی دی بالا و انتی تی پی او خیلی بالا هم پردنیزولون میدن 

2706