2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878343 بازدید | 47863 پست
میخوام نوبت دهی راحت باشه و ترجیحا مطب باشه که کارم راحت انجام بشه و برگردم شهرمون

وقت دهي كه اسون نيست

دكتر عارفي بهتره 

كه اونم سه ماه بعد وقت ميده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم آزمایشاتت رو دیدم مشکل ایمنی داری باید دوماه قبل بارداری چهارتاپردنیزولون ۵ گرمی بخوری خو ...

سلام غزل جان.ممنون عزیزم که جواب دادی آز کاریوتایپ هنوز نیومده آز همسرمم آماده شده قبلا توسایت گذاشتم به نظز مشکلی ندادره فقط مورفولوژی 14 درصده که نمیدونم مشکلی هست یا نه؟؟

آزمایش توکسوپلاسموز و سایتومگال چی هست؟؟

من 2 سقط تو هفته 7 و 6 داشتم

راستی برای آنتی تیروئید که بالاست دکتر غدد برام قرص لوتیروکسین نوشته مگه درمانش همین نیست ؟ چرا میگی قرص پردنیزولون باید خورد؟؟

2728
سلام غزل جان.ممنون عزیزم که جواب دادی آز کاریوتایپ هنوز نیومده آز همسرمم آماده شده قبلا توسایت گذاشت ...

سلام خواهش می کنم رنج نرمال مورفولوژی اسپرم چنده 

بخاطر سی دی هات که بالاست و انتی تی پی او بالا باید پردنیزولون استفاده کنی 

سلام خانوما😭😭کسی میتونه کمکم کنه؟؟

من دوبار سقط کردم اولی بدون قلب دومی ایست قلبی.

رفتم دکتر ک ازمایش برام بنویسه اول از اسپرم دادیم

امروز شوهرم  بردش دکتر

گفت که از نظر تعداد تحرک و نرمال کمه😭😭

واریکوسلم داره😭😭

ان شاالله تا این موقع باردارم😍😍

سلام خانوما،به من لینکو دادن گفتن سوالمو اینجا مطرح کنم شاید جوابی پیدا کنم

من ساکن همدانم،پارسال بارداری خارج از رحم داشتم و جراحی شدم،اما لوله مو از دست ندادم،الان میخام اقدام کنم برای بارداری اما میترسم

چکار باید بکنم؟چه آزمایش و سونو و عکسهایی باید بدم؟

کسی اطلاعی داره؟

درضمن اگه کسی دکتر خوب تو همدان سراغ داره معرفی کنه.ممنونم

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

[QUOTE=91328452]سلام خواهش می کنم رنج نرمال مورفولوژی اسپرم چنده  بخاطر سی دی هات که بالاست و انتی تی پی او با ...[/Q

غزل جان رنج نرمال مورفولوژِ زده بیشتر از 4 درصد برای همسرم 14 هست عکسش رو برات میفرستم

واینکه مگه آنتی تی پی او برای تیروئید نیست البته دکتر خودم هنوز نرفتم ولی دکتر غدد برایم لوتیروکسین نوشته

غزل جان من cd مارکر هان همه تو رنج آزمایشگاه هست کدوم  cd  به نظرت بالا هست عزیزم

سلام میشه منو وارد گروه تل گرام کنید منم سابقه دو تا سقط دارم ومیخوام از تجربیات دوستان استفاده کنم

دوستان من بارداری اولم تو 13 هفتگی اکو قلب جنین دادم ک گفتن دیوارهای قلب خوب تشکیل نشدن و بهتره ک سقط کنی سونوی انومالی دادم ک باز همین حرف رو گفتن و مجبورم کردن درحالی ک قلبش میزد سقط کنم😔تجربه خیلی بدی بود دفه دوم تو 5هفتگی رفتم گف قلبش میزنه بعد در 8هفتگی بخاطر اینکه علایم از بین رفته بود رفتم سونو گف جنین تا 6ههفته رشد کرده .ک10روز پیش خونریزی کردم و سقط شد ...من ساکن اهوازم و هزینه امدن ب تهرانو ندارم بنظرتون منم لازمه همه این ازمایشاتو انجام بدم دوس دارم بررسی شم ولی واقعا هزینش برام سخته 

2706