2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878342 بازدید | 47863 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سرکلاژ کردم، 18هفته ام، یکساعتیه همش حس حرکت زیر دلمو دارم خییییلی پایین ببخشید روی خط لباس زیرمه

قبلا توی پهلوهام مثل حالت نبض بود الآن اومده زیر دلم و واضح تر شده

خیلی ترسیدم یعنی بخیه باز شده؟ بچه اومده پایین؟؟

توروخدا کمکم کنید😭😭😭😭

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
من سرکلاژ کردم، 18هفته ام، یکساعتیه همش حس حرکت زیر دلمو دارم خییییلی پایین ببخشید روی خط لباس زیرمه ...

چبزي نيست اين حسا طبيعيع

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام دوستان ، من هم ۳ بار سقط داشتم یه سری آزمایشات ایمنی و انعقادی و عکس رنگی و آزمایش اسپرم انجام ...

براي جهشا

سلكسان ٦٠٠٠ميدن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
چبزي نيست اين حسا طبيعيع

ممنون که جواب دادین، ولی انگار فشارش روی بخیه ها هست، شما گروه ندارید؟

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
ممنون که جواب دادین، ولی انگار فشارش روی بخیه ها هست، شما گروه ندارید؟

نه عزيزم نگران نباش

گروه هست

منتها من لينك ندارم

خبرت ميكنم

انشالا عزیزم که با خبرای خوب میای من واست دعا میکنم شما هم واسه من دعا کن 💕💕

انشالله.چشم عزیزم انشالله شمام نی نی تو صحیح وسالم بغل بگیری.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام.عزیزم سه بار سقط داشتم.منم مثه شما موقع بارداریام گز گز دستو پا و شکم‌دارم میگم دلیلش چیه؟دکتر ...

من تو بارداری اخیرم که انوکسا۶۰۰۰ استفاده کردم گزگز دست و پا نگرفتم. فکر میکنم دلیل گزگز عدم خونرسانی خوب هست. که با مصرف انوکسا خونرسانی بهتر میشه و گزگز نگرفتم. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
اي جونمم ايشالله به سلامتي باشع قدم نو رسيده مبارك اسمش پسرتم بگو بيلي ناستر بهش بده هر ٨ساعت ٦ق ...

ممنون مائده جون. از زحمات شما و سایر دوستان که راهنماییم کردین خیلی ممنونم. پسرم بهتر شده خداروشکر. اسمش رو دانیال گذاشتیم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
ممنون مائده جون. از زحمات شما و سایر دوستان که راهنماییم کردین خیلی ممنونم. پسرم بهتر شده خداروشکر. ...

ايشالله به سلامتي عزيزم

نامدار باشه عزيزممم

2706