2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876355 بازدید | 47858 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم آزمایشاتت رو دیدم مشکل ایمنی داری باید دوماه قبل بارداری چهارتاپردنیزولون ۵ گرمی بخوری خوردنش ریتم داره هفته به هفته زیاد میشه البته قبل از خوردن پردنیزولون باید متفورمین بخوری قند ناشتا بالاست بیاد پایین توی بارداری پردنیزولون میشه دوتا و هفت دوره سرم هر ۲۸ روز ۲۰ گرم توی بارداری باید تزریق کنی . انتی تیروئید هم که بالاست درمانش پردنیزولون هست . آزمایش انعقادی ات ناقصه آزمایش جهش ژن های انعقادی رو ندادی که دوز انوکسات مشخص بشه . آزمایش جهش ژن های انعقادی توی صفحه ۳۰۵ هست انجام بده 

آزمایش کاریوتایپتون چطور بود ؟   از لحاظ رحمی هم با عکس رنگی یا سونوی سه بعدی باید بررسی بشی . شوهرت هم باید آزمایش اسپرم و دی اف ای اسپرم بده توی ابن سینا انجام بده ‌. قبل بارداری حتما تخمکت رو تقویت کن با قرص اووبوست یا پودر اینوفولیک و سیاهدونه و عسل  . سقطات چند هفته بودن قلب داشتن؟  آزمایش ویتامین د و ادرار و تیروئید هم بده آزمایش توکسوپلاسموز و سایتومگال هم ندادی 

2456
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2787019/خانما-میشه-بیاینسقط-مکررجراحی-رحمعکس?postId=908889 ...

سلام عزیزم مشکلات رحمی هم یک دلیل مهم سقط مکرر میتونه باشه چند تا سقط داشتی چند هفته قلب داشتن ؟ به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران 

سلام عزیزم مشکلات رحمی هم یک دلیل مهم سقط مکرر میتونه باشه چند تا سقط داشتی چند هفته قلب داشتن ؟ به ...

۴تا سقط ...زیر ۱۰هفته ..بدون تشکیل شدن قلب.

بله عزیزم میرم پیش عارفی

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

سلام دوستان.میشه برام دعا کنید خییییلی استرس روزدوشنبه رودارم.آخه باید برم سونو NT.میترسم خبر خوبی بهم ندند مثل بارداری قبلی.خیییلی نگرانم.تروخدا فراموشم نکنید وبرام دعا کنید باخبرای خووش بیام.ممنون ازهمتون.چون میدونم شماهاهم اینروزای پراسترسو تجربه کردید ودرک میکنید ک چقد سخته ودیر میگذره.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2714
سلام دوستان.میشه برام دعا کنید خییییلی استرس روزدوشنبه رودارم.آخه باید برم سونو NT.میترسم خبر خوبی ب ...

انشالا عزیزم که با خبرای خوب میای من واست دعا میکنم شما هم واسه من دعا کن 💕💕

سلام دوستان ، من هم ۳ بار سقط داشتم یه سری آزمایشات ایمنی و انعقادی و عکس رنگی و آزمایش اسپرم انجام دادیم و دکتر عارفی دیدن فعلا آسپرین و کیوتن و مولتی ویتامین برام تجویز کردن و گفتن هر وقت حامله شدم بیام که داروهام رو واسم تجویز کنن ، تو آزمایشات دیدم هتروزیگوت هستم ولی دکتر عارفی چیزی نگفتن فقط گفتن مشکل ایمنی دارم و باید سرم ivig بزنم و پردنیزلون رو گفتن فقط ، کسی میدونه داروی جهش انعقادی چیه ؟

2706