2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876284 بازدید | 47858 پست
من فقط حالت تهوع دارم استفراغ ن.دردسینه وترشحم درحد لک روی لباس زیرم.کمه.

لك داري؟؟

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام وقت بخیر دوستان  کسی خبر داره دکتر رزاقی ایران برمی گرده یا نه؟  من دو سقط داشتم خو ...

بر چه اساسي گفته رحم اجاره كن؟؟

عزيزم از عارفي وقت بگير

ازمايشات كامل سقط مكرر رو بده

بررسي رحمي هم بشو

واسه نا اميدي خيلي زوده

شايد علاوه بر مشكل انعقادي ايمني هورموني  كمبودويتامين دي

اسپرم همسرت ضعيف باشه كه تمامي اينا قابل حل و درمانه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. من شانسی یکساعته با این تاپیک آشنا شدم . خیلی خوشحال شدم که پیداش کردم. فقط تعداد صفحات خیلی ز ...

عزيزم از عارفي وقت بگير

شما فعلا تا دو سه ماه در گير همين افت بتايي

پس عجله نكن چون براي دادن ازمايش سقط مكرر بايد دوتا پريود كامل از سقط گذشته باشع تا هورمونات به حالت عادي برگردن

امروز از عارفي وقت بگير

و تو شهر خودتون بهترين دكتر دانايي هست از اونم وقت بگير

من صفحه٣٠٥ازمايشات سقط مكرر رو گذاشتم

عارفي همه ازمايشات رو قبول نداره واسه همين ماها

ميگيم برين بدين يه متخصص ديگه بنويسه و اين ازمايشات فقط بايد تهران بدين اونم ازمايشگاه مسعود بهار خسروشاهي

بعد انشالله كه باردار شدي نسخه اولو بيا پيش عارفي

و بعد ديگه تحت نظر دانايي بارداري موفقي خواهي داشت

چون دانايي هم داروي كامل ميده

2720

سلام دوستان کسی اینجا بیمار دکتر رضا نصر هست لطفا راهنمایی کنین من زایمان زودرس داشتم یه ساله پیش ۴تا انتقاله منفی پیشه طرازی لطفا اگه کسی دکتر نصررومیشناسه بهم بگید چه جوردکتری هستن؟

عزيزم از عارفي وقت بگير شما فعلا تا دو سه ماه در گير همين افت بتايي پس عجله نكن چون براي دادن ازما ...

ممنون از لطفتون. تو شهر خودمون از اولش تحت نظر دانایی هستم . از عارفی هم وقت گرفتم برای شهریور دادن. 

ممنون از لطفتون. تو شهر خودمون از اولش تحت نظر دانایی هستم . از عارفی هم وقت گرفتم برای شهریور دادن. ...

بهترين كارو كردي

اينجوري بهتر به نتيجه ميرسي ايشالله

سلام دوستان کسی اینجا بیمار دکتر رضا نصر هست لطفا راهنمایی کنین من زایمان زودرس داشتم یه ساله پیش ۴ت ...

من تعريفشو زياد شنيدم

اما اينا هيچ كدوم متخصص سقط نيستند

2714
2706