2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878562 بازدید | 47863 پست
خيلي خوبه

الآن زیر شکمم ببخشید خط بین شکم و آلت تناسلی(نمیدونم متوجه شدین کجا یانه)

همین جا توی نشست و برخاست درد داره یه کمی مایل به چپ، دردش هم میده به واژنم

حالا من افتادگی مثانه دارم، کیست 20میلی تخمدان سمت چپم دارم، نمیدونمممممم😭😣 بخاطر اینا هست این درد یا از طول سرویکس و رحم هس؟! قاطی کردم

ادرار که دارم دردش بیشتره، موقع سقط قبلی هم که دهانه ی رحم باز شده بود درد واژن داشتم

خیلی گیجم نمیدونم چیکارکنم بخدااااااا

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
الآن زیر شکمم ببخشید خط بین شکم و آلت تناسلی(نمیدونم متوجه شدین کجا یانه) همین جا توی نشست و برخاست ...

نه عزيزم اين حالتها طبيعيه

درصورتي كع استراحت باشي

شياف و پرولوتونم زده باشي

عفونتم نداشته باشي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزيزم اين حالتها طبيعيه درصورتي كع استراحت باشي شياف و پرولوتونم زده باشي عفونتم نداشته باشي

حالا به دکترم پیام دادم ببینم چی میگه

خییییییلی ممنونم عزیزم😘😍

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
2728
عزيزم دوتا سقط بي علت نيست اقدام نكن از عارفي وقت بگير بايد ازمايش تكميلي بدين متفورمين و فوليك ...

نمیدونم چرا فقط از عصر ب بعد و شبها حالت تهوع دارم وحالم بد میشه.بوده کسی مث من ک فقط شبا حالت تهوع داشته باشه؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
نمیدونم چرا فقط از عصر ب بعد و شبها حالت تهوع دارم وحالم بد میشه.بوده کسی مث من ک فقط شبا حالت تهوع ...

عزیزم منم بیشتر عصر به بعد حالم بد میشه حالت تهوع و استفراق من سینه درد و ترشح زیاد هم دارم شما هم دارید؟؟

نمیدونم چرا فقط از عصر ب بعد و شبها حالت تهوع دارم وحالم بد میشه.بوده کسی مث من ک فقط شبا حالت تهوع ...

فرقي نداره صبح يا شب

هر دو علامت بارداريه

من هر نوبت داشتم و بيشتر عصرا

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

سلام. من شانسی یکساعته با این تاپیک آشنا شدم . خیلی خوشحال شدم که پیداش کردم. فقط تعداد صفحات خیلی زیاد بود نتونستم به اندازه کافی مطالعه کنم. دیروز آزمایش بتام افت کرد و دکتر گف داروهات رو قطع و سقط بشه . من از شهر تبریزم. میخوام حتما یه سر بیام تهران و اونجا هم علت سقط هام که ۳ تا شد رو دوباره بررسی کنم .اینجا با دکتر رزاقی و عارفی اشنا شدم که گویا رزاقی نیستن و عارفی هم دیر وقت میدن. تو تل گ رام گروه ندارید که راحت بشه صحبت کرد؟ 

من به اندازه کافی ۵ ساله وقت تلف کردم و الان ۳۴ سالمه و نمیخوام بیشتر از این وقت از دست بدم. ممکنه منو راهنمایی کنید که تو کوتاهترین زمان برای بررسی علت دقیق سقط ها کدوم دکتر مناسبه؟ نظرتون در مورد دکتر رضا نصر چیه ؟ میخوام اگه ممکن باشه نظر چند تا دکتر رو بدونم.ممنونم

عزیزم منم بیشتر عصر به بعد حالم بد میشه حالت تهوع و استفراق من سینه درد و ترشح زیاد هم دارم شما هم د ...

من فقط حالت تهوع دارم استفراغ ن.دردسینه وترشحم درحد لک روی لباس زیرم.کمه.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

سلام وقت بخیر دوستان 

کسی خبر داره دکتر رزاقی ایران برمی گرده یا نه؟ 

من دو سقط داشتم خودم مشکل انعقادی دارم فاکتور 5 (v) خونم پایینه مورفولوژی همسرمم هم خیلی بد بود 

تو بارداریام آمپول کلکسان هم میزدم اما باز سقط شد رفتم پیش طرازی بهم می گه رحم اجاره ای بگیر خیلی افسرده شدم یعنی به هیچ عنوان امکان بارداری تو بدن خودم نیست؟

2706