2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878524 بازدید | 47863 پست
 عزیز من سی دی مارکرامو میخونم سی دی شانزده....۱۶ سی دی ۱۹.....8 سی دی ۱۶+۵۶.....۱۴ که دو تا ...

سي ديا بالاست پردني ميخوري؟؟

نه سرم تنظيم كننده اس

hldrهم بده

ززاقي بر اساس اون سرم ميداد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
دکترم گفت سه ماه مراقبت کن بعد باردار شو خیلی میترسم که دوباره همین اتفاق بیفته علتش چی بود نمیدونم

متاسفم

ببين چون يه سقط داشتي واست وقت نميذارن

اما خودت پيگير باش 

بگو چكاب سقط مكرر رو ازت بگيرن

به نظر من از عارفي وقت بگير

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام یجورایی حالت تهوعم قطع شده یعنی دیگه حالتشو ندارم.اما بیحالی و تکررادرارونفخ دارم.خییلی نگرانم ...

عزیزم من رفتم دوباره پیش پاکروش سونو کردم گفت همه چیز خوبه واسه ۱۱ خرداد NT نوشت خدا کنه همه چیز خوب باشه عزیزم واسه اینکه خیالت راحت باشه یه سونو بده عزیزم ایشالا که همه چیزت خوبه گلم استرس نداشته باشه

2728
سلام خانوما خوبین؟من الان ۹ هفته و ۵ روزمه سونو دادم خداروشکر گفت همه چی خوبه ولی چند روزه ترشح شدید ...

ترشح طبیعی هست منم از اول بارداری داشتم بو و خارش نداره ؟ خداروشکر سونو هم خوب بوده نگران نباش 

من سه روز پیش سقط داشتم هفته ششم رفتم قلبش تشکیل شده بود دوهفته بعد رفتم برای شنیدن صدای قلبش تو شش ...

سلام متاسفم حتما باید آزمایشات سقط مکرر رو بدی پیش عارفی وقت بگیر نمیدونم با یک سقط آزمایشات رو انجام میده یا نه میتونی بهش بگی دوتا سقط داشتی برات بنویسه 

سلام خانوما خوبین؟من الان ۹ هفته و ۵ روزمه سونو دادم خداروشکر گفت همه چی خوبه ولی چند روزه ترشح شدید ...

احتمالا عفونت داري

به دكتر بگو دارو بده

افزايش ترشحم طبيعيه

اما اگه پوماد داد

اپليكار به اندازه بند انگشت بفرست داخل

عزیزم من رفتم دوباره پیش پاکروش سونو کردم گفت همه چیز خوبه واسه ۱۱ خرداد NT نوشت خدا کنه همه چیز خوب ...

توکل ب خدامیکنم واین یه هفته دیگه روهم صبرمیکنم.انشالله ک باخبرای خوش میام.خداخودش کمکمون کنه

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
تهوع درد سينه

من الان علایمم؛دردسینه.یبوست.گاهی حالت تهوع.معدم هم همش احساس سنگینی میکنم.ب بعضی بوهام حساسم.ب نظرت مشکلی نیست؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

دوستان من صبح تاظهر نت دارم اگه میتونید صبح بیشتربیاید تابتونیم حرف بزنیم.ممنون میشم.

من الان علایمم؛دردسینه.یبوست.گاهی حالت تهوع.معدم هم همش احساس سنگینی میکنم.ب بعضی بوهام حساسم.ب نظرت ...

چه مشكلي؟!

همه اينا علايم بارداريه

يبوست و درمان كن  خطرناكه 

به دكتر بگو دارو بده

كيوي زياد بخور

چه مشكلي؟! همه اينا علايم بارداريه يبوست و درمان كن  خطرناكه  به دكتر بگو دارو بده ...

مائده جان در مورد پودر اینوفوبیک میشه راهنماییم کنی اگر از اول سیکل تا زمان تخمک گذاری بخورم میتونم بعد قطعش کنم یا باید ادامه بدم میخام اینماه لتروزول بخورم البته دکترم لتروزولو داده ولی اینوفولیک و از ماماش پرسیدم گفت خوبه که بخوری یکم مردد هستم که بخورم یا نه یه بسته 30 تاییشو خریدم 135 هزار تومن

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
مائده جان در مورد پودر اینوفوبیک میشه راهنماییم کنی اگر از اول سیکل تا زمان تخمک گذاری بخورم میتونم ...

عزيزم اينوفوليك

مثل متفورمينه و حتما بخور

حتي نبايد تو بارداري هم قطع بشه

2706