2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876323 بازدید | 47858 پست
سلام یجورایی حالت تهوعم قطع شده یعنی دیگه حالتشو ندارم.اما بیحالی و تکررادرارونفخ دارم.خییلی نگرانم ...

حالت تهوعت کلا قطع شده؟!

برو در یخچالو وا کن ببین حالت بد میشه

یا هر چیزی که قبلا حالتو بد میکرد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
ميدوني تا حالاااا چقدر از دوستان مثل الآن شما سه سال دارن همينو بهم ميگن ولي هميشه اونا بودن كه گفتن ...

خداروشکرررررررررررررررررررر که الان فربد جون اومده تو بغلت      

داشتم تاپیک و میخوندم رسیدم به این صحبتهای مریم هیجان زده شدم خدارو شکر که نتیجه گرفت انشالا که قسمت من و بقیه منتظرا هم بشه به لطف خدای مهربون

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت تهوعت کلا قطع شده؟! برو در یخچالو وا کن ببین حالت بد میشه یا هر چیزی که قبلا حالتو بد میکرد

یکم ب بو حساسم ووقتی معدم خالیه حالت تهوع میگیرم.اما قبلا ب هربویی حساس بودم.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
یکم ب بو حساسم ووقتی معدم خالیه حالت تهوع میگیرم.اما قبلا ب هربویی حساس بودم.

واسه اطمينان سونو برو

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2720
واسه اطمينان سونو برو

آخه 6 خرداد سونو برام نوشته غربالگری 3ماهه اول.ب نظرت صبرکنم یا یکی زودترش برم؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
آخه 6 خرداد سونو برام نوشته غربالگری 3ماهه اول.ب نظرت صبرکنم یا یکی زودترش برم؟

اگه علايم داري نرو

من چون علايمم زياد بود نرفتم

[QUOTE=90039076]عزیزم.مریم بچه دار شده؟چیکار کرد بچه دار شد؟

پارسال همین روزا بود که برای بار دوم با رزاقی عمل هیسترو انجام میده و پردنیزولون 4 تایی شروع میکنه

بعد از تقویت تخمک اقدام میکنه و به محض بارداری سرم آی وی آی جی هفت دوره همراه با انوکساپارین و شیاف و متفورمین و پردنیزولون چند تا داروی دیگه استفاده میکنه البته که شنیدم بارداری پر استرسی داشته اما به لطف خدای مهربون سختیاش نتیجه داد و پسرشو بغل گرفت

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2714
شماچ علایمی داشتید؟

تهوع

درد سينه

اگه علايم داري نرو من چون علايمم زياد بود نرفتم

عزیز من سی دی مارکرامو میخونم

سی دی شانزده....۱۶

سی دی ۱۹.....8

سی دی ۱۶+۵۶.....۱۴ که دو تا بالای رنج

سی دی پنجاهو شش....۱۹ماکزیزمم رنجشم نوزده لب مرزه سپتوم برداشتم بزرگ هم بود این سزی اصرار میکنم سرم بدن بهم حتی قبل انتقال.فقط بنظرت بدنن نیاز هم نداشته باشه سرم تاثیر منف  نمیذاره.بنظرت سرم لازمم؟دوبار مثبت شده ای وی اف بعد افت بتا داشتم.لطفا راهنماییم کنید

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه

من سه روز پیش سقط داشتم هفته ششم رفتم قلبش تشکیل شده بود دوهفته بعد رفتم برای شنیدن صدای قلبش تو شش هفته پنج روز مونده بود البته صبح همون روز لکه بینی داشتم بعد دوازده سال باردار شده بودم دارم دق میکنم

2706