2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878628 بازدید | 47863 پست

بچها من عضو تلگراام نيستم فعلا

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام خانوما خوبین؟وای امروز مردم و زنده شدم صبح رفتم پیش پاکروش واسه قلب سونو کرد گفت من قلب نمیبینم ...

خداروشکر.برامنم دعاکن هفتم بایدبرم سونو.خییییلی نگرانم.راستی حالت تهوعت بهترنشد

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزان که جواب دادین شمام سقط داشتی رفتی پیش لشنی من همون ۴  ۵ هفته اول سقط میشه😣😣

من تو9 هفته سقط داشتم قلبم داشت.تنبلی تخمدان دارم ومعلوم شدمشکل ایمنی دارم.ب لطف خدا وکمک دکترم الان باردارم.هفتم بایدبرم براسونوقلب.برام دعاکنیدخیییلی استرس دارم

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
ممنونم عزیزم واقعا بابت راهنمایی های دلسوزانت سپاسگذارم یه دونه ای💕💕💕

شماالان چندهفته ای؟

2728
عزیزم شش هفته و پنج روز نه والا هنوز حالت تهوع شدید دارم 😔 گلم ایشالا شما هم خبرای خوب واسمون بیاری

انشالله من الان تو7هفته ام

سلام شما هم ایمنی مشکل داشت سرم همه میزنید من cd56 19 هستش که رنج نرمال 2 تا 10 هست

سلام عزیزم پردنیزولون داری ؟ 

سی دی که بالا باشه باید پردنیزولون بخوری . 

اگه آزمایش hladr بالا باشه باید سرم بزنی 

چندتا سقط داشتی چند هفته ؟ 

الان ۲۳ هفته هستی دارو چی داری ؟ 

اگه مشکل ایمنی و انعقادی داشتی به محض مثبت شدن بتا باید دارو بگیری پس وقتی اقدام کردی چند روز موند ...

ممنون عزیزم 

راستش من می خواستم از ماه دیگه اقدام کنم

دیروز که ذیدم جواب این ازمایشها دیر میاد خیلی حالم گرفته شد ، چون سنم هم زیاده 

من جواب ازمایشم رو یک هفته قبل موعدم می گیرم ، پس میتونم اقدام رو شروع کنم ؟ چون معلوم هم نبست ماه اول بشه

برل همبن پرسیدم که اگه مشکلی باشه دارو رو از قبل میدن یا بعد باردارشدن،

دوستان میشه منم راهنمایی کنید ....من ivf    می‌خوام بشم ....من فقط cd 56 .....بالاتر رنج ۱۹ ....تی پی او هم بالاس

میشه بگین برای این دو چه میکنید و با چه دوری اگر پردونیزلون دارید چندتا پایان همراهش متفورمین لازمه قندو بالا نبره ...سرم حتما لازم یا نه ...دکترم میگه هر جور میخوای ....والا بچه اولم ..فقط پردو می‌خوردم ولی فریزی انتقال دادم با سرم مثبت نشد ....بعد ش انگار همون سرم ها یه حالت آلرژی و خلط مدام تو گلوم داده که همینم خودش میترسونتم.......کمکم کنید هزینه ها ی عمل بالاس.با تجربه ها راهنمایی کنید  

2706