2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876284 بازدید | 47858 پست
سلام دوستان.شمام حالت تهوع شدید داشتید 3ماه اول بارداریتون؟من دارم هیچی نمیتونم بخورم ازبس حالت تهوع ...

ديميترون ٤ بگير بخور

تا سه تا در روز هر ٨ساعت هم مجازي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام دوستان.شمام حالت تهوع شدید داشتید 3ماه اول بارداریتون؟من دارم هیچی نمیتونم بخورم ازبس حالت تهوع ...

وای منم دارم میمیرم هیچی نمیتونم بخورم تا میخورم میارم بالا خیلی لاغر شدم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم دارم میمیرم هیچی نمیتونم بخورم تا میخورم میارم بالا خیلی لاغر شدم😔

من بالا نمیارم فقط حالت تهوع دارم.خیییلی بده.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

دوستان شماهاک تجربه هپارین زدن دارین من اولا اینجورنبودم ولی این چندتای آخر وقتی سوزن فرو میره تو پوستم تاوقتی ک مایع هپارین تزریق میشه سوزش بدی داره.شمام اینطوربودید؟اشکالی نداره؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2720
دوستان شماهاک تجربه هپارین زدن دارین من اولا اینجورنبودم ولی این چندتای آخر وقتی سوزن فرو میره تو پو ...

سلام عزیزم من انوکساپارین میزنم منم سوزش دارم سعی کن خیلی آروم تزریق کنی مایع هپارین رو . سوزن رو یکدفعه تو پوست فرو کن . موقعی که سوزن رو بیرون میاری یواش بیرون بیار 

2714
توراخداجواب بدین

عزيزم از دكتر عارفي وقت بگير

شايد هپارين كم باشه 

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

[QUOTE=87544548]غزل خانوم دکتر شماکی هس وچه دارویی استفاده میکنی استراحت مطلق هستی[/QUOTE

سلام عزیزم دکتر م رزاقی بود الان خارجه . من حاملگی سوم و چهارم انوکسا ۴۰۰۰ داشتم بازم سقط شد بعد سقط چهارم رفتم پیش رزاقی مشکل ایمنی و انعقادی داشتم الان سرم ای وی ای جی و انوکسا ۶۰۰۰ و پروژسترون و آسپرین دارم سرکلا ژ هم شدم کار خونه نمی کنم سر کار نمیرم ولی استراحت مطلق نیستم نسبی استراحت می کنم دستشویی میرم . حموم میرم . پا میشم داروها م و میوه میارم . میشینم . تو خونه راه میرم . به نظرم برو پیش عارفی 

دکتر عارفی کجاس من اصفهان زندگی میکنم

اگه اصفهاني برو پيش دكتر رويا شركت

يا دكتر رقايي عزيزم

ادرسشونم از نت پيدا كن 

2706