2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878972 بازدید | 47871 پست
آخی. عوضش راحت شدید. من الان تو برزخم! برام دعا کنین منم بچمو سالم دنیا بیارم.

چه راحتی من که دارم از بیخوابی میمیرم راستی شما از کجا فهمیدی پسر اولت عفونت داره ؟

خداوندا مراقبه پسرم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه راحتی من که دارم از بیخوابی میمیرم راستی شما از کجا فهمیدی پسر اولت عفونت داره ؟

بدنش داغ شد. تبشو گرفتم بالای ۳۷ بود. البته بعدا فهمیدم بیحالی و خواب آلودگی و درست وحسابی شیر نخوردن هم از علایم عفونت بوده.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2738

سلام دوستان من تازه فهمیدم باردارم خداروشکر.میشه ی نظر بدید.من تو 10 هفته بدلیل ایست قلبی جنین سقط کردم.الان عکس آزمایشاتم رو میفرستم میشه بگید الان تو دوران بارداریم چ داروهایی باید مصرف کنم؟و سرم lvlgتوچندمرحله باید بزنم؟میشه زودجواب بدید

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام دوستان من تازه فهمیدم باردارم خداروشکر.میشه ی نظر بدید.من تو 10 هفته بدلیل ایست قلبی جنین سقط ک ...

سلام عزیزم مبارکه . ازمایشات فقط همینه آزمایش انعقادی ندادی که دوز انوکسا مشخص بشه داروهات چیاست پردنیزولون و انوکسا و آسپرین هم داری ؟ 

اي جان فقط ٣هفته😍

سلام عادله جون. خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ من رفتم دکتر برا آخر هفته 38 وقت زایمان داده. اما یادم رفت بپرسم هپارین رو قبل از زایمان کی قطع کنم!! من هپارین رو هر دوازده ساعت میزنم. ساعت یک شب و یک ظهر. زایمانم هم به امید خدا ساعت 9 صبح خواهد بود. بنظرت من هپارین رو کی قطع کنم قبل زایمان؟

شما متفورمین داشتین؟ بعد از زایمان قطعش کردین؟

سلام دوستان من تازه فهمیدم باردارم خداروشکر.میشه ی نظر بدید.من تو 10 هفته بدلیل ایست قلبی جنین سقط ک ...

مبارک باشه😍 اگه نامه سرم داری، همین امروز برو یه دکتر برات نسخه کنه چهار تا ویال سرم پنج گرمی. فرداصبح برو بیمه برات نسخه رو تایید کنه و از داروخانه ای که بهت مهرفی میکنن بگیر و ببر بیمارستان برات بزنن. باید هفت دوره سرم بزنی. هر 28 روز یکبار باید بزنی. مهمه که سرم در اسرع وقت تزریق بشه.

2706