2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876332 بازدید | 47858 پست
دوستم بعد 11بار سقط الان متوجه شده مقاومت به انسولین داره، حتماااا پیش مریم توکلی برو، تخصصش سقط مکر ...

من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ،

دکتر طراری واقعا خوبه???

خواهش میکنم صادقانه راهنماييم کن

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ، دکتر طراری وا ...

گلم صادقانه میگم از داروها چیزی کم نمیزاره، تشخیصش خوبه، ولی حتما تو مساله سقط یه ویزیت پیش طرازی یه ویزیت پیش مریم توکلی برو، با نظر هر دو اقدام کن و برو جلو 

من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ، دکتر طراری وا ...

نیازه حتما خودت و شوهرت ویتامین و مکمل مصرف کنی، تا نطفه قوی بشه، همیشه عمل سقط ایمنی انعقادی نیست خیلی وقتها یه تقویت ساده هست یا استرس نداشتن

2720
سلام مریم جان من بیمارطرازی هستم ۵تا انتقال باهاش داشتم که سومی روباردارشدم وسقط کردم تو۲۱ هفته یعنی ...

سلام عزیزم واقعا متاسفم دکتر رزاقی عالی بود که الان خارجه و دیگه نمیاد به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران باید از لحاظ ساختار رحم کامل بررسی بشی شاید سپتوم داشتی که باعث زایمان زودرس شده باید سرکلا ژ هم بشی انشاءالله با داروی کامل و سرم  این سری جواب می گیری 

سلام من سه بار سقط داشتم.گفتن باید تخمک اهدایی بگیرم.کسی گرفته؟دوباره با تخمک اهدایی سقط  نشده؟

سلام عزیزم واقعا متاسفم منم چهاربار سقط با ایست قلبی جنین نه هفته   داشتم تحت نظر رزاقی باردار شدم الان به لطف خدا شش ماهمه و هر ماه سرم ای وی ای جی تزریق می کنم و انوکساپارین ۶۰۰۰ و آسپرین دارم و پروژسترون . سرکلاژ هم شدم . 

کاریوتایپتون مگه مشکل داشته که دکترتون گفته اهدایی ؟ 

شما باید کامل از لحاظ ایمنی و انعقادی و ساختار رحم بررسی بشید بشی شوهرتون هم باید آزمایش اسپرم و دی اف ای بده  دوماه قبل اقدام هم باید تخمکتون رو تقویت کنید با داروهایی مثل پودر اینوفولیک . قرص اوابوست و  سیاهدونه و عسل برای این که کامل بررسی بشید برید پیش سهیلا عارفی تهران 

2714

[QUOTE=85433192]من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ، دکتر طراری وا ...[/QUOTE

سلام دلارام جان خوبی واقعا متاسفم من خیلی ها رو دیدم بار اول با همه داروها سقط داشتن اما بار دوم به لطف خدا جواب گرفتن مریم هم مریض رزاقی بود دوبار تحت نظر رزاقی بود سقط شد رفت صارم لنفو کرد بازم سقط شد برای بار هفتم که باردار شد دوباره رفت تحت نظر رزاقی الان خداروشکر هشت ماهشه و پسر کوچولوش یک ماه دیگه به لطف خدا به دنیا میاد به نظرم برو پیش سهیلا عارفی 

سلام عزیزم واقعا متاسفم دکتر رزاقی عالی بود که الان خارجه و دیگه نمیاد به نظرم برو پیش سهیلا عارفی ت ...

سپتوم با چی بررسی میکنن؟؟؟؟؟؟؟

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
سلام عزیزم واقعا متاسفم منم چهاربار سقط با ایست قلبی جنین نه هفته   داشتم تحت نظر رزاقی باردار ...

سلام غزل جان

منو یادته که...

شما میددنی موقع خوردن قرص فارگولین میشه اقدام کرد یا نه؟ من سه ماه پیش سقط داشتم الان اقدام.کردم این قرص رو هم دکتر بهم داد گف پرولاکتینت نرماله ولی چون از سینم یکم ترشح میومد گف بخوری بهتره. هفته ای ی دونه میخورم ک حالت تهوع شدید دارم. ماه قبل هم اقدام.کردم نشد. خیلی افسردهوام. ترشح تخم مرغی هم ندارم. فقط روز دهم و یازدهم پری داشتم

سلام غزل جان منو یادته که... شما میددنی موقع خوردن قرص فارگولین میشه اقدام کرد یا نه؟ من سه ماه پی ...

سلام آره عزیزم من راجع به فارگولین اطلاع ندارم میخوای از دکترت بپرس . روز دهم و یازدهم که ترشح داشتی تخمک گذاری ات بوده . همیشه تخمک گذاری با ترشح همراه نیست من این سری که حامله شدم ترشح نداشتم فقط یه لحظه تخمدان راستم تیر کشید انشاءالله شما هم به زودی مامان میشی مامان شدی به ما هم خبر بده ذوق کنیم 

2706