2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878979 بازدید | 47871 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهم. داروهاي بارداريته ميدوني چيا بهت ميده يا نگفت ؟!

سلام مریم جان من بیمارطرازی هستم ۵تا انتقال باهاش داشتم که سومی روباردارشدم وسقط کردم تو۲۱ هفته یعنی زایمان زودرس داشتم بعداونادوبار انتقال داشتم که منفی شدازت خواهش میکنم یه دکترخوب بهم معرفی کنید ممنون میشم .

2738
سلام مریم جان من بیمارطرازی هستم ۵تا انتقال باهاش داشتم که سومی روباردارشدم وسقط کردم تو۲۱ هفته یعنی ...

سلام عزيزم

چه داررهايي داشتي؟؟

ازمايشاتتو كامل كن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام عزيزم چه داررهايي داشتي؟؟ ازمايشاتتو كامل كن

ازمایشاتم کامله ایمنی وانعقادی دادم که بایدطرازی توبارداری بهم ای وی ای جی میداد که نداد الان جنین ندارم میخام ازاول پیشه یه دکتردیگه شروع کنم

عزیزم من ازمایشاتم تکمیله انعقادی وایمنی دادم که باید طرازی توبارداری سرم بهم میداد ولی پردنیزلون داد میخام ازاول شروع کنم چون جنین ندارم یه دکترخوب بهم معرفی کنید بینه عارفی وقوامی موندم اکه شما اطلاعاتی دارید دراختیارمنم بزارید ممنونت میشم گلم

خوب دکترت روعوض کن شاید اون کمکت کردباتخمکای خودت باردارشدی

سری اخر همه نوع دارو داشتم سلکسان اسپرین پردنیزولون....اما بدتر شد کلا پوچ شد .دکترم میگه‌ایراد از کروموزومهای تخمکته.اگه میخای راحت‌بشی اهدایی بگیر.اگه بدونم سقط نمیشه و‌بدنیا میاد از خدامه همین‌امروز میرم‌اهدایی

خدایاشکرت.
2706