2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878618 بازدید | 47863 پست
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی واسم دعا کن این بار نتیجه بگیرم یعنی با سرم مشکلم حل میشه؟یعنی میشه قل ...

اره ايشالله

اما بررسي رحمي بايد بشي

هيسترو كردي،؟

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومای عزیزم شب بخیر عزیزان میخواستم بدونم کسی از شما بوده که با پکتر پاکروش به نتیجه رسیده باشه یا ...

دكتر خوبيه

اما من جات باشم ميرم پيش عارفي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2728

سلام 

من باردارم و تا الان سلکسان ۶۰۰۰ زدم .فکر میکنم بعدازاین دکتر امپولم رو هپارین کنه تا یه روز به زایمان. اگه زایمان زودتر از تاریخ و اورژانسی بشه چی؟اونوقت مشکلی پیش نمیاد؟

و اینکه بعد اززایمان باز سلکسان باید بزنیم یا هپارین؟

کسی تحت نظر دکتر عارفی بوده ولی زایمان رو با ایشون انجام نداده باشه؟

اخه دیگه زیر نظر پاکروشم خدا کنه نتیجه بگیرم ازش

اگه پاكروش همه داروهارو بهت داد

باهاش ادامه بده

سلام  من باردارم و تا الان سلکسان ۶۰۰۰ زدم .فکر میکنم بعدازاین دکتر امپولم رو هپارین کنه تا یه ...

مشكلي پيش نمياد عزيزم

خليا اورژانسي هم ميشن

اگه پاكروش همه داروهارو بهت داد باهاش ادامه بده

لیست داروهایی رو که مصرف کردم و گفتم عزیزم حالا باید اقدام کنم اکه جواب ازمایش مثبت بود برم پیشش گفت به محض مثبت شدن بیا خدا کنه این دفعه دیگه مامان بشم دیگه خدایی نکرده سقط اتفاق نیفته😔

لیست داروهایی رو که مصرف کردم و گفتم عزیزم حالا باید اقدام کنم اکه جواب ازمایش مثبت بود برم پیشش گفت ...

مهم. داروهاي بارداريته

ميدوني چيا بهت ميده

يا نگفت ؟!

مهم. داروهاي بارداريته ميدوني چيا بهت ميده يا نگفت ؟!

نه والا کلا پاکروش یه اخلاق خاصی داره چیزی رو توضیح نمیده فقط بهش گفتم یعنی میشه این دفعه بچم قلب داشته باشه گفت تو به محض اینکه جواب ازمایش گرفتی بیا

اگه پاكروش همه داروهارو بهت داد باهاش ادامه بده

سلام مایدام جون خوبی عزیزم؟شرمنده مزاحمت میشم عزیزم من الان اقدام شروع کردم حالا تا ۲۰ روز دیگه معلوم میشه باردارم یا نه که برم پیش پاکروش میخواستم بدونم ما که سقط مکرری هستیم الان که تو اقدامم باید کار خاصی انجام بدم؟یعنی مثلا پیاده روی میتونم برم یا مثلا چه چیزایی رو باید بخورم چه چیزایی نباید بخورم میخوام بدونم شما که زیر نظر رزاقی بودی تو اقدام که بودی توصیه خاصی بهت نکرد؟ممنونم ازت💕🌸

سلام مایدام جون خوبی عزیزم؟شرمنده مزاحمت میشم عزیزم من الان اقدام شروع کردم حالا تا ۲۰ روز دیگه معلو ...

سلام گلم

هر كاري دوست. داري بكن

هيچ منعي نيست

2706