2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878622 بازدید | 47863 پست
ممنون گلم ایشالا شماهم زود باردار میشین یه مشکل دیگه هم دارم اینه که قبلا چسبندگی لوله داشتم باز کر ...

عزيزم خيليا مسكل بيشتر از اينا  دارنو شده

توكل به خدا

منم dfiهمسرم 21

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
عزيزم خيليا مسكل بيشتر از اينا  دارنو شده توكل به خدا منم dfiهمسرم 21

شوهرم قبلا تو یه آزمایشگاه معمولی آز داد خوب بود از سه تا دکتر زنان پرسیدم که شوهرمم تومرکز ناباروری آز بده گفتن نه

یکمم نگران اونم 

خدایا خسته ام😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان وقت بخیر من قبلا کاربر خاموش بودم الان عضو شدم من دو بار سقط داشتم هر دو تا هم در ۶ هفتگی بدون تشکیل قلب بود سقط دومم اذر ماه بود که کورتاژ شدم از اون موقع هم زیر نظر دکتر پاکروشم بعد از ازمایش و عکس رنگی معلوم‌شد که چسیندگی لوله دارم و گفت تخمکم هم ضعیفه بهم ویتامین E و امگا۳ و کپسول مکاویت و‌داستینکس و و کوانزیم امپول ویتامین دی داد به همسرم هم کلومیفن کوانزیم و وینامین امگا داد الان دوباره رفتم پیشش و بهم اجازه بارداری داده و گفت به محض مثبت شدن ازمایش بیا پیشم الان پریودم باید بعدش اقدام کنم خیلی استرس دارم یعنی میشه این دفعه جواب بگیرم؟😔

2728

عزيزم ايمنيت لبه مرزه

شايد بهت سه دوره سرم بدن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام عزیزان وقت بخیر من قبلا کاربر خاموش بودم الان عضو شدم من دو بار سقط داشتم هر دو تا هم در ۶ هفتگ ...

ارمايشات انعقادي هم بفرست

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
مرسی عزیزم ببین انعفادیا اینا هستن؟چوند دیگه ازمایشی ندارم

بله خودشه

اينام مشكلي نيست

2706