2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876335 بازدید | 47858 پست
برای آپکا یا باید سرمivigبزنی یا لنفوسیت تراپی انجام بدی منم بیمار دکتر شرکتم امروز میخواستم برم پی ...

خودش بهتون لنفوتراپي را پيشنهاد كرد؟؟

عدد اپكاتون چند بود؟؟؟

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

دوستان میشه منو راهنمایی کنید

من یک سقط 15 هفته به علت ایست قلبی داشتم - پیش دکتر حنطوش زاده رفتم همه آزمایشها خوب بود و بهم گفت علتی پیدا نشده

می خوام با یک دکتر دیگه هم مشورت کنم کی رو توصیه می کنید؟

دکتر خودم بهم آسپرین داده ولی دکتر حنظوش گفت نیازی نیست  نمی دونم بخورم یا نه - ضرر داره خوردنش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نوبت بده ميرم ميشه خواهش كنم شماره اش را بدي !!! انتي تروگلوبين چيه؟ داروش همون لووتوكسين؟؟؟ي ...

32330033

دكتر رقايي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2720
دوستان میشه منو راهنمایی کنید من یک سقط 15 هفته به علت ایست قلبی داشتم - پیش دکتر حنطوش زاده رفتم ه ...

سلام عزیزم به نظر من حتما پیش عارفی برو به احتمال زیاد مشکل ایمنی و انعقادی داری عارفی ابن سینا هم میره اونجا زودتر وقت میده فعلا اگه میخوای پیش عارفی بری آسپرین نخور چون روی آزمایشات تاثیر میزاره 

خودش بهتون لنفوتراپي را پيشنهاد كرد؟؟ عدد اپكاتون چند بود؟؟؟

نه دکتر زنانی که پیشش میرفتم گفت برو

از دی رفتم زیر نظر دکتر شرکت

از من آپکا۱۰بود دوبار لنفو کردم شد۲۰،دکتر شرکت گفت فعلا سرم نمیخوای ،هپارینم نمیخوای ولی محض احتیاط بزن

پردینزولون و آ اس آ داد

خدایا خسته ام😢
نه دکتر زنانی که پیشش میرفتم گفت برو از دی رفتم زیر نظر دکتر شرکت از من آپکا۱۰بود دوبار لنفو کردم ...

من شنيدم ميگن با لنفو مخالفه

من اپكام 3 است😭😭😭

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2714
من شنيدم ميگن با لنفو مخالفه من اپكام 3 است😭😭😭

آره منم شنیدم

نگران نباش با سرم حل میشه

دکتری که من پیشش لنفو کردم میگفت فاکتور خوبیه که تو بدنتون هست فقط واسه بارداری مشکل ساز میشه

خدایا خسته ام😢
آره منم شنیدم نگران نباش با سرم حل میشه دکتری که من پیشش لنفو کردم میگفت فاکتور خوبیه که تو بدنتون ...

شما جز اپكا مشكل ديگه اي دارين؟؟؟

بله دوتا از سی دی مارکرامم مشکل داره پردینزولون میخورم

چندتا سقط داشتين

بعد از مصرف داروهاتون هم سقط داشتين😭😭؟؟؟

۲تا سقط داشتم بعد لنفو باردار شدم ولی خارج رحمی شد😢 الانم ماه دو اقدامم

عزيزم نگران نباش اين دفعه حتما حتما ماماني انشالله

من تازه ديرم خامله ميشم خيلي

عزيزم نگران نباش اين دفعه حتما حتما ماماني انشالله من تازه ديرم خامله ميشم خيلي

ممنون گلم ایشالا شماهم زود باردار میشین

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که قبلا چسبندگی لوله داشتم باز کردم ولی دوباره برمیگرده،خیلی نگران این مسئله ام

خدایا خسته ام😢
2706