2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878634 بازدید | 47863 پست
عكسش واضح نبود غزل جون ana 0.6 lupus anticoagolant  positive protein c   149.5 protein ...

رنج نرمال رو هم بفرست . طبق آزمایش جهش ها باید انوکسا ۶۰۰۰ بزنی و به هیچ وجه با خون ریزی انوکسا رو قطع نکنی . برای لوپوس دارو بهت چی داده ؟ پردنیزولون یا سرم نداری ؟ بقیه رو رنج نرمال رو بفرست بهت بگم 

سلام خوبين؟  من بعد غيبت طولاني برگشتم امروز دوباره بعد انتقال منفي رفتم مطب  شما اطلاع ...

سلام عزیزم سرم بهتره خیلی ها با سرم جواب گرفتن پیش کسی انتقال بده که سرم رو برات تجویز کنه  انشاءالله به زودی خبر بارداری موفقت رو میدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ زدم بيمارستان گفتم خونريزيم قطع شده گفتن دو هفته بعد شروع كن انوكسارو گفتم يبار بخاطر انوكسا سقط ...

انوکسا رو بزن خدایی نکرده قلب بچه ایست می کنه ریسک نکن من خون ریزی شدید داشتم انوکسا و آسپرین رو قطع نکردم 

رنج نرمال رو هم بفرست . طبق آزمایش جهش ها باید انوکسا ۶۰۰۰ بزنی و به هیچ وجه با خون ریزی انوکسا رو ق ...

منم فكر كردم بيماري لوپوس دارم از دكتر پرسيدم گفت مربوط به فاكتوري هستش كه موجب انعقاد خون ميشه نه بيناري لوپوس چون ana رنج نرمال بود دارو نداد از امروز انوكسا رو ميزنم 

2728
انوکسا رو بزن خدایی نکرده قلب بچه ایست می کنه ریسک نکن من خون ریزی شدید داشتم انوکسا و آسپرین رو قطع ...

ميزنم اگه يه وقت خونريزي اتفاق افتاد شياف رو اضافه ميكنم مرسي غزل جان بابت جواب😘😘

ميزنم اگه يه وقت خونريزي اتفاق افتاد شياف رو اضافه ميكنم مرسي غزل جان بابت جواب😘😘

آره بزن . انوکسا ۶۰۰۰ میزنی ؟ استراحت کنی خون ریزی نمی کنی مطمئن باش اگه یه موقع لک دیدی شیاف پروژسترون رو یه دونه زیاد کن 

آره بزن . انوکسا ۶۰۰۰ میزنی ؟ استراحت کنی خون ریزی نمی کنی مطمئن باش اگه یه موقع لک دیدی شیاف پروژست ...

زدم به اميد خدا ٤٠٠٠ ميزنم گفت از هشت هفته به بعد تغيير ميديم شنبه برم پيش پريناتالوژيست ببينم اون چي ميگه مرسي عشقم😘

هیچ جانرفتم فک کنم سرما خورده اگه برم نمیدونم چی میشه

تنها میخوام خودمو بکشم دیگه . از امروز خس خس سینه و تک سرفه میکنه و. نمیدونم علائم رفلاکسه یا سرما خورده . چون شیر بد میخوره

مینا قری هستم
عزیزم شما تو چه مرحله ای هستیم یعنی چه ازمایشاتی رو انجام دادی؟ مشکلت چی تشخیص داده شده ؟ 

عزیزم من همه ی آزمایشاروانجام دادم گفتن فقط مشکلت لوله ی سمته راستت یه کم گرفته گفتم چراافته بتا میدم هیچی نگفت منم هرکاری میکنم نمیتونم بهشون اعتمادکنم واقدام کنم امروز رفتم پیشه دکترطب سنتی آزمایشامودید گفت به خاطرپرولاکتینته وقتی شبا نزدیکی میکنی پرولاکتین خیلی بالامیره فورا اسپرموضعیف میکنه به خاطر اونه عکسمم دیدگفت استخوان لگنت شوله  بایدحتما تقویت بشی بعدبذاری اونم یه عالمه داروداده بادارودکترم بخورم گفت بعددوماه دیگه بزارولی هم دکترم هم دکترطب سنتی گفتن احتیاج به انوکسانداری امیدبه خدا دیگه ببینم خداچی میخواد

عزیزم من همه ی آزمایشاروانجام دادم گفتن فقط مشکلت لوله ی سمته راستت یه کم گرفته گفتم چراافته بتا مید ...

سلام به نظر من برو پیش عارفی . آزمایشات رو میفرستی ببینم . شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای داده ؟ تخمکت رو هم باید تقویت کنی حداقل دوماه قبل اقدام . شاید سپتوم رحم داری که بتا افت می کنه عکس رنگی یا هیسترو انجام دادی ؟ 

عزیزم من همه ی آزمایشاروانجام دادم گفتن فقط مشکلت لوله ی سمته راستت یه کم گرفته گفتم چراافته بتا مید ...

فرمیسک جان منم با غزل جون موافقم این تنها راه حل اینه بیای تهران پیش عارفی چون کس دیگه ای نیست منم رفتم پیش یه ایمونولوژیست به خاطر تی پی او بالا بهم پردنی و سرم وبه خاطر انعقاد انوکسا داد در صورتی که دکتر معمولی می‌گفت به خاطر ژنتیک آنقدر امتحان کن بمونه فکر کن  حتی کاریوتایپم دادیم با وجود یه بچه سالم تنها و سریع تریم راه عارفیه عزیزم

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
2706