2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878343 بازدید | 47863 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از آسپرین میترسم ترجیح میدم نخورم میشه با انوکسا ۶۰۰۰ دیگه آسپرین نخورد؟

چرا میترسی.اون روز تو مطب دکتر غدد بودم.دوتا خانم باردار بودن.مریض دکتر نصر بودن.هر دو بارداری اولشون بود.و طبیعی حامله شده بودن.هر دوشون آسپرین میخوردن.یکی اشون میگفت پیشگیری میکنه از مسمومیت حاملگی.من دقیق نمیدونم که درست میگفت یا نه.ولی نترس

خدایا خودت پناه دلم باش.
2728
سلام سولی خانم خوبید رفتم دکتر گفت بهم قرص نوترو-بی.باگلای وانس .یدفولیک.ویتامینdآمپول عضلانی تقویتی ...

عزیزم شما تو چه مرحله ای هستیم یعنی چه ازمایشاتی رو انجام دادی؟ مشکلت چی تشخیص داده شده ؟ 

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
توروخدایاس خانم به نظرتون چیکارکنم بااین داروهابه نظرتون بزارم یانه فعلاتهران اومدن واسم مقدورنیست د ...

الهی عزیزم درکت میکنم  

چرا میترسی.اون روز تو مطب دکتر غدد بودم.دوتا خانم باردار بودن.مریض دکتر نصر بودن.هر دو بارداری اولشو ...

آنقدر که از عوارضش میگن بعد خودمم که میخورم کلا سوزش سردل میگیرم کلی اذیت میشم

سلام . مامان اروین دوتا جهش هموزیگوت  داری و یکی هتروزیگوت حتما باید انوکسا ۶۰۰۰ بزنی دوماه قبل بارداری قرص اسید فولیک ۵ و قرص ب ۶ هر روز و آمپول ب ۱۲ هر هفته تا دوماه بزنی بعد دوماه آمپول رو یک هفته در میان بزن توی بارداری هم تا ۱۴ هفته باید این روند رو ادامه بدی بعد پریناتال جایگزین میشه یا میتونی دوماه قبل بارداری فمبیون ۱ بخوری تا ۱۴ هفته بارداری ادامه داره بعد میشه فمبیون ۲ تا آخر بارداری ‌. آسپرین رو حتما با معده پر بخور بعد شام دیگه سوزش سر دل نمی گیری 

سلام . مامان اروین دوتا جهش هموزیگوت  داری و یکی هتروزیگوت حتما باید انوکسا ۶۰۰۰ بزنی دوماه قبل ...

الهی فدات شم عزیزم دورت بگردم خیلی لطف کردی ، اره انوکسا و حتما باید بگم ۶۰۰۰ بنویسه اون ب۶ و ب۱۲ و فولیک اسید اسپرین ۲ ماهه مصرف میکنم مرسی ازت دوستم کامل بود   

نوا جان آزمایشت  رو بفرست ببینم

عكسش واضح نبود غزل جون

ana 0.6

lupus anticoagolant  positive

protein c   149.5

protein s  178

anti trobin111  148

mthfr A1298c   mutated,heterozygous 

mthfr C677t   mutated,heterozygous

pai-1-675  4G/5G   mutated,heterozygous  4G/5G

pai-1-844 A/G  mutated,homozygous

زنگ زدم بيمارستان گفتم خونريزيم قطع شده گفتن دو هفته بعد شروع كن انوكسارو گفتم يبار بخاطر انوكسا سقط كردمااااااا گفتن باشه سه روز بعد شروع كن دكترمو عوض كردم پيش يه پريناتولوژيست وقت گرفتم پيش اون برم از هر كي كه خونريزي داشته پرسيدم هپارين هيچكس رو قطع نكرده بودن خدا بهم رحم كنه به زور باردار شدم😢😢

سلام خوبی عزیزم شما باید قبل انتقال سرم بگیری 

سلام خوبين؟ 

من بعد غيبت طولاني برگشتم

امروز دوباره بعد انتقال منفي رفتم مطب 

شما اطلاع داريد لنفو بهتره یا سرم؟من بینشون موندم واقعا چیکار کنم 

استرس گرفتم كه نكنه سرم بهتره چون هر ماه تزريق ميشه سرم

اگر ممكنه لطف كنيد راهنمايي بفرماييد

البته قبلش خراش با هيسترو و پي آر پي هم دارم

2706