2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879154 بازدید | 47872 پست
هپارین جز کمترین رقیق کننده های خونه خیالت راحت بزن خیلی هم مفیده باعث خونرسانی و اکسیژن بیشتر به ...

آخه تو ابنترنت خوندم ممکنه روی جنین اثر بد بذاره مثلا نابینایی و تاثیر روی شنوایی.وای خیلی میترسم.پس چرا اینارو نوشته؟؟؟؟

آخه تو ابنترنت خوندم ممکنه روی جنین اثر بد بذاره مثلا نابینایی و تاثیر روی شنوایی.وای خیلی میترسم.پس ...

عزیزم به. مطالب نت  توجه نکن

پزشک واست نوشته

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خیرت بده. منکه خیلی نگران بودم. امروزم رفتم دکتر تنقدر سوال پرسیدم اما این یادم رفت بپرسم. فردا ...

حتما بپرس.تو کاغذ بنویس که یادت نره.ولی احتمالا آزمایش بنویسه دکتر که ببینه لازم داری یا نه.

خدایا خودت پناه دلم باش.

سلام خانوما من دوتا سقط داشتم ...عدد hla_dr22.35 بود دکتر رزاقی  گفت  بود باید سرم آی وی آی جی بزنی اما تعدادش و تا چند دوره رو مشخص نکرده بود ...الان که دکتر رزاقی نیست رفتم پیش عارفی گفت تا سه دوره بزن با آمپول سلکسان 4000 

میخواستم ببینم سه دوره سرم کافیه ؟

آخه شنیده بودم تا 7 دوره سرم رو میزنن معمولا

2731
عزیزم به. مطالب نت  توجه نکن پزشک واست نوشته

میدونم عزیزم حرف پزشک مهمه.ولی همین پزشکا تو بارداری اولم با دادن آمپول پروژسترون که نیازی بهش نداشتم باعث شدن که الان آلت پسرم خیلی کوچیک باشه.رفتم دکتر غدد گفت داروی هورمونی مصرف کردی توبارداری مثل پروژسترون

به خاطر همین دیگه به دکترا اعتماد ندارم

میدونم عزیزم حرف پزشک مهمه.ولی همین پزشکا تو بارداری اولم با دادن آمپول پروژسترون که نیازی بهش نداشت ...

چه حرفايي ميزني عزيزم

الت و اندام كاملا ژنتيكه

اين پرژستروني كه شما زدي مخصوص بارداريه

و هيچ ضرري نداره

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام خانوما من دوتا سقط داشتم ...عدد hla_dr22.35 بود دکتر رزاقی  گفت  بود باید سرم آی وی آ ...

سلام شما باید هفت دوره سرم بزنی هر ۲۸ روز ۴ تا پنج گرمی یعنی ۲۰ گرم باردار شدی برو پیش فروتن بیمارستان بهمن برات نسخه کنه . دکتر رزاقی گفت انوکسا چند بزنی ؟ 

سلام شما باید هفت دوره سرم بزنی هر ۲۸ روز ۴ تا پنج گرمی یعنی ۲۰ گرم باردار شدی برو پیش فروتن بیمارست ...

ممنون از پاسختون دکتر رزاقی در مورد سلکسان چیزی نگفت ...

فعلا تا سه دوره دکتر عارفی گفته سرم بزنم ول از طرز حرف زدنش انگار خیلی اعتقاد به سرم نداشت اگه بعد از سه نوبت بهم سرم نداد چیکار کنم ؟

2738

دوره اول رو چون وزنم 60 بود 3ویال بهم دادن تزریق کردم ...میترسم از سه دوره بیشتر نده بهم ...اگه به دکتر عارفی بگم میخوام ادامه بدم برام مینویسه یا سه دوره کافیه ...چون یسری دوستان میگن الان بیشتر از سه دوره نمیدن 

چه حرفايي ميزني عزيزم الت و اندام كاملا ژنتيكه اين پرژستروني كه شما زدي مخصوص بارداريه و هيچ ضرري ...

منم مثل شما فکر میکردم ولی این چیزی بود که دکتر غدد بهم گفت.اگه تو اینترنتم بخونی میبینی که این آمپول بدون عوارض نیست.بودن کسایی که مثل من شدن.خودم تو همین نی نی سایت خوندم.

ممنون از پاسختون دکتر رزاقی در مورد سلکسان چیزی نگفت ... فعلا تا سه دوره دکتر عارفی گفته سرم بزنم و ...

به نظر من هر دفعه باید ۴ تا ویال بزنی دکتر رزاقی به همه چهارتا ویال میده سری بعد برو پیش دکتر فروتن بیمارستان بهمن واست نسخه می کنه چهارتا بزن طبق رزاقی . آزمایش جهش ژن های انعقادی ات رو بفرست 

منم مثل شما فکر میکردم ولی این چیزی بود که دکتر غدد بهم گفت.اگه تو اینترنتم بخونی میبینی که این آمپو ...

عزيزم پروژسترون دارويي هورموني هست ولي در زمان بارداري جزو دارو محسوب نميشه در واقع پروژستروني هست كه بايد بدن ترشح كنه ولي نميكنه پس نياز بدنت هست هيچ تاثيري روي جنين نداره منم پسر دارم و بي نهايت پروژسترون استفاده كردم و هيچ مشكلي هم نداره

شكل آلت كاملا ژنتيكيه 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
آخه تو ابنترنت خوندم ممکنه روی جنین اثر بد بذاره مثلا نابینایی و تاثیر روی شنوایی.وای خیلی میترسم.پس ...

عزيزم توجه نكن

شما اختلال انعقادي داري بهمين دليل اين دارو رو ميگيري

اگه استفاده نكني به جنين اكسيژن نميرسه

منم تا روز آخر استفاده كردم

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706