2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876285 بازدید | 47858 پست

سلام ..منم دو تا تا انتقال جنین داشتم و یه هفته بعد از ج اب مثبت سقط شدن....میتونین کمکم کنین.اصلا نمیدونم باید چیکار کنم..آزملیشای انعقادی رو دادم مشکل نبوده ایمنی ها رو هنوز ندادم..

دکتر خوب تو شیراز میشناسین تو این زمینه بتونه گمکم کنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
پسرم شیرمو میخوره هی بالا میاره یعنی مشکل چیه شیرم مشکل داره راهنمایی میخوام بچه ها

تنها جان مشکل منم همینه . میخوره بالا میاره شدید . جالبه همه میگن پرخوری میکنه ولی خودم فهمیدم روزایی ک چیز جدید میخورم مثل کاکائو شیرینی بالا میاره . 

مینا قری هستم
2714
منم فک کنم شیرینی زیااد خوردم همین که سینمو ول میکنه دو دقیقه بعدش بالا آورده دخمل تو هم اینجوریه؟

اره دقیقا تا از سینه میگیرم میذارم رو تشکش بالا میاره . میتونه از شیرینی باشه . باید هی امتحان کنی . 

من بالا میاره بازم شیر میدم ولی تا نیم ساعت رو شونه نگه میدارم تا هضم بشه . مکافاتی دارم

مینا قری هستم
میترسم گشنه بمونه

میخوای شیرت زیاد بشه این دوتا چیزی ک میگمو بخور ببین رو توهم اثر داره رو من داشت . عسل و ابجوشو ابلیمو قاطی کن توش یکم عرق نعنا بریز بعد با اب یخ مخلوط ی شربت درست میشه روزی 3لیوان ازش بخور . یکی هم فرنی با ارد برنج توش یکم مغزیجات من بادوم وگردو میریزم بخور اونم شیرو زیاد میکنه . رو من این دوتا جواب میده با چایی کمرنگ

مینا قری هستم
سلام ..منم دو تا تا انتقال جنین داشتم و یه هفته بعد از ج اب مثبت سقط شدن....میتونین کمکم کنین.اصلا ن ...

سلام عزیزم متاسفم بیا پیش دکتر سهیلا عارفی تهران باید دوتا پریود از سقطت بگذره که آزمایشات سقط رو بدی هر چی آزمایش داری با خودت بیار از الان زنگ بزن نوبت بگیر یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه مطب هست بیا که از لحاظ رحم بررسی بشی شوهرت هم باید دی اف ای  اسپرم بده ابن سینا انجام بده خودتون هم باید تخمکتون رو تقویت کنید جواب ازمایشاتون  اومد اینجا بزار راهنمایی می کنیم  

سلام عزیزم متاسفم بیا پیش دکتر سهیلا عارفی تهران باید دوتا پریود از سقطت بگذره که آزمایشات سقط رو بد ...

جنین با کیفیت دارم از لحاظ کیفیت تخمک و اسپرم گفتن مششکلی نیست...بازم باید آزمایشارو انجام بدم؟؟

پسرم شیرمو میخوره هی بالا میاره یعنی مشکل چیه شیرم مشکل داره راهنمایی میخوام بچه ها

بالاآوردنش از گوشه ي لبشه يا جهنده بالا مياره؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706