2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876312 بازدید | 47858 پست
عکس نمیاد اگه لینک تل گرام دارین اونجا بفرستم فردا انتقالمه بخدا خیلی استرس گرفتم

دوستا  عزیزم فردا صبح انتقالمه لطفا برام دعا کنید خیلی سختی کشیدم تو این سال خواهش میکنم اگه باردارین مادرانه دعام کنید چون مامانم نمیدونه میرم انتقال.ممنونم

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من گفتنivig رو بعد مشاهده فتال پل بزن اما من هفته ۷و ۶ به صورت خودبه خود سقط میکنم استرس دارم الا ...

سرمو باید بلافاصله بعد مثبت شدن بی بی چک باید بزنی و هر 28 روز تکرار . دکتر باید بگه چند دوره میخواد

مینا قری هستم
سونو خوب نیست آخه رو بچه تاثیر بد میزاره..اگه نه من با کلی دکتر سونو در ارتباطم وو خیلی راحت بدون ای ...

کی گفته سونو تاثیر بد میذاره ؟؟ اصلا اینطور نیست عزیزم . من هفته 5-7-9-12-18-28-30-34-36-رفتم سونو مشکلی هم نبود. سونو معمولی مشکلی ایجاد نمیکنه

مینا قری هستم
2456
سرمو باید بلافاصله بعد مثبت شدن بی بی چک باید بزنی و هر 28 روز تکرار . دکتر باید بگه چند دوره میخواد

ممنون که جواب میدین

کاش برام تجویز کنن بلافاصله بعد مثبت شدن

حالا اصرار میکنم شاید قبول کنن ولی این سری گفتم بلافاصله تجویز کنید گفتن باید فتال پل مشاهده بشه

فتال پل با سونو واژینال کی دیده میشه؟

ممنون که جواب میدین کاش برام تجویز کنن بلافاصله بعد مثبت شدن حالا اصرار میکنم شاید قبول کنن ولی ای ...

عزیزم تا فتال پل دیده بشه خیلی دیره برای سرم.  من 6 روز مونده بود ب موعدم بی بی چک ی هاله کمرنگ افتاد رفتم ازمایش دادم با اینکه عدد پایین بود فرداش تکرار کردم سریع رفتم رزاقی نامه سرم داد.  شما بلافاصله بعد بی بی چک و ازمایش مثبت ب دکتر بگو سرم تجویز کنه.  

مینا قری هستم
2714

سلام دوستای گلم دیگه طاقت استرس ندارم امروزم فطع علایم دارم همیشه سر صبح با حالت تهوع بودم...احتمالا تا ظهر برم بیمارستان سونو بدم..سر صبح هم اندازه یه ناخن خون دیدم بعدش هم لک زرد پر رنگ..برام دعا کنید به خیر بگذره..به شوهرم گفتم و  بهش آمادگی دادم.‌گفتم اگر هم خدای نکرده اتفاقی افتاده باشه بعد از دو سال و نیم نازایی  به همین قدرش هم باید راضی باشیم 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
سلام به همه دوستان من دوبار سقط با تشکیل قلب تو هفته ۷ و ۶ داشتم و یه بار هم سقط تو هفته ۷ که وقتی ...

عزیزم منم مشکلم تی پی او برامن رو ۶۰۰ اما برام سه دوره سرم دادن تشخیص دکتر زرنانی پسا دکترای ایمونولوژی ۲ماه پردنی قبل اقدام و دوباره به محض بارداری ف

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
بله گفتن هرموقع فتال پل مشاهده بشه اینار ivig باید بزنی برای مشکلات انعقادی آزمایشات رو دادم مشکل ن ...

برای مشکل انعقادی باید آزمایش جهش ژنهای انعقادی رو هم انجام بدین. اگه گفتن نیاز به ivig دارین، بهتره بمحض مثبت شدن آزمایش بتا یا بی بی چک، تزریقش کنین. هرچه دیرتر تزریق بشه اثرش کمتره.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
عزیزم منم مشکلم تی پی او برامن رو ۶۰۰ اما برام سه دوره سرم دادن تشخیص دکتر زرنانی پسا دکترای ایمونول ...

من الان سه ماهه روزی یه پردنیزلون میخورم

ایمونولوژم دکتر توکلی ابن سینا هست گفت حداقل یه ماه قبل بارداری باید بخوری و من الان سه ماهه دارم میخورم  چون ماه قبل تو اقدام بودم باردار نشدم با امپول این ماه دوباره اقدام کردم

شما پزشک زنانتون کی بودن؟

Ivig رو ایمونولوژ تجویز میکنه موقع بارداریی یا دکتر زنان؟

برای مشکل انعقادی باید آزمایش جهش ژنهای انعقادی رو هم انجام بدین. اگه گفتن نیاز به ivig دارین، بهتره ...

از آزمایشای انعقادی فکر کنم دو سه تا رو نوشتن گفتن مشکلی ندارم

البته اینم بگم من حتی آسپرین که میخورم کلی بدنم حساس شده با کوچکترین ضربه ای کبود میشه که دکتر میگه بخاطر اینه که خونت رقیق میشه مویرگا حساس میشن

2706