2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878626 بازدید | 47863 پست
سلام به همه دوستان من دوبار سقط با تشکیل قلب تو هفته ۷ و ۶ داشتم و یه بار هم سقط تو هفته ۷ که وقتی ...

سلام احتمالا سرم ivig نیاز دارین. شاید مشکل انعقادی هم دارین و نیاز به آمپول رقیق کننده خون مثل آنوکساپارین هم دارین.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
لکه های دیگتم رفت؟؟ من ترکام هنوز قرمزو قهوه ایه . بدم میاد 

صورتم لك نداشت جاي آمپولام بهتره ولي همچنان هست تركاي كمرمم قرمزه خواهرم ميگه ميره 

ولي در كل افتضاحم اصلا قابل مقايسه با قبل نيستم

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستای گلم من مشکل نازایی داشتم با دو بار آی وی اف منفی یه بارداری طبیعی که شیمیایی بود و این د ...

نوچ ربطي به سقط نداره

ضربان تو هفته فقط مهمه كه باشه تعدادش مهم نيس

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

تو بارداری هم میشه آزمایش های ایمنی رو داد؟

من قبل از بارداریم به دکتری که برای میکرو پیشش میرم گفتم برام آزمایش های ایمنی بده..خودم خیلی مشکوکم..آخه هر یک سال و نیم دو‌سالی یکبار سرماخوردگی میگیرم میگم شاید ایمنی بدنم بالاست.

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

دوستایی که مشکل ایمنی داشتین میشه بگین دکتری که برای سقط مکرر رفتین ازتون علایم نخواست؟میگن اگه دیر به دیر سرماخورده بشیم ایمنی بدن بالاست و جنین رو‌ دفع میکنه

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
ن علائم نخواست سریع ازمایش نوشت تا فهمید مشکل دارم

برام دعا کنید اعصابم خورده خیلی از صبح منتظرر شب بودم که حالت تهوع داشته باشم اصلا هیچی ندارم باز باید صبر کنم تا فردا صبح 

برام دعا کنید اعصابم خورده خیلی از صبح منتظرر شب بودم که حالت تهوع داشته باشم اصلا هیچی ندارم باز با ...

من اصلا علائم نداشتم جوری ک هی پامیشدم میرفتم سونو.  اصلا نگران نباش

مینا قری هستم
سلام احتمالا سرم ivig نیاز دارین. شاید مشکل انعقادی هم دارین و نیاز به آمپول رقیق کننده خون مثل آنوک ...

بله گفتن هرموقع فتال پل مشاهده بشه اینار ivig باید بزنی

برای مشکلات انعقادی آزمایشات رو دادم مشکل نداره اما دکتر میگه برای احتیاط بهتره هپارین بزنی

تو بارداری قرص تیروئید و سلنیوم خوردی؟

اره لوتیروکسین میخورم سری قبل آزمایش دادم tsh زیر ۲ بود سلنیوم هم قبل بارداری سوم خوردم ولی تو بارداری نخوردم

سلنیوم واسه کسانیکه مشکل من رو دارن تو بارداری تجویز میشه؟

به من گفتنivig رو بعد مشاهده فتال پل بزن اما من هفته ۷و ۶ به صورت خودبه خود سقط میکنم استرس دارم الان دوباره تو اقدامم

میخواستم برم تحت نظر دکتر رزاقی که بچه ها گفتن خوبه ولی ِایشون رفتن

اگه کسی مشکل من رو داشته و تحت نظرشون بوده میشه بگه درمانش چی بوده؟

خیلی ممنون بچه ها که جواب میدین

من اصلا علائم نداشتم جوری ک هی پامیشدم میرفتم سونو.  اصلا نگران نباش

سونو خوب نیست آخه رو بچه تاثیر بد میزاره..اگه نه من با کلی دکتر سونو در ارتباطم وو خیلی راحت بدون اینکه دکترم بنویسه میتونم برم سونو بدم 

2706