2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878588 بازدید | 47863 پست
عادله جون با دستگاه چک کرد. کاملا مشخص بود مثل سنگ شده بود رحمم. درد کشاله رانم یکسره و خیلی دردناک ...

هيوسينو بخور اگه خوب شدي يني اصلا انقباض نيس فشار روده اس

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب درست نداره انگار شکمش درد میکنه خیلی میپیچه بهم دکتر بردم قطره دایمتیکون داده ولی انگار اثر نمی ...

شكمشو ماساژ بده

قطره پدي لاكتو هر١٢ساعت بهش بده 

دست و پاهاشو زياد حركت بده كم كم خوب ميشه

خودتم نفاخ نخور اصلا

2728
سلام عادله جون کجایی عزیزم . دلم تنگ شد برات .  بیشتر ب ما سر بزن  بعد چند وقت رفت؟؟

سلام عزيزم منم دلم تنگيده بيشترتو گروه تل هستم

الان حدود يه ماهه رفته

سلام دوستای گلم من مشکل نازایی داشتم با دو بار آی وی اف منفی یه بارداری طبیعی که شیمیایی بود و این دفعه طبیعی که قلبش هم دیدم ‌.ضربانش تو شش هفته و یک روز 108 بود دکتر گفت خوبه ولی تو نت نوشته زیر 120 ضعیفه و نمیمونه..دیشب رابطه داشتیم بدون دخول..امروز هیچی علایم حالت تهوع ندارم..شماها که سابقه سقط داشتین تو رو خدا بگین این از بین رفتن علایم مربوط به سقط میشه؟خیلی نگرانم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
اخه دکترش گفت زیر ی ماه برا رفلاکس دارو نمیدم

من از ٢٠ روزگي كارن اينا رو بهش دادم

استفراغ جهنده همون رفلاكس نوزاديه چون آلرژيش منتفيه گفتي كه پي پيش شله

من از ٢٠ روزگي كارن اينا رو بهش دادم استفراغ جهنده همون رفلاكس نوزاديه چون آلرژيش منتفيه گفتي ...

ب من فقط کولیک پد داد . اره پی پیش زرد و شله طبیعیه . فقط دل پیچه داره . شیر میخوره . خس خس نداره . 

مینا قری هستم
سلام دوستای گلم من مشکل نازایی داشتم با دو بار آی وی اف منفی یه بارداری طبیعی که شیمیایی بود و این د ...

ن عزیزم اصلا ربطی نداره علائم . ضربانش خیلی خوبه . فقط خواهشا تا 3 ماهگی بیخیال رابطه بشو . تا بعدش با اجازه دکتر انجام بده . والا ما از اول بارداری تا الان ک بچم 22 روزشه نزدیکی نداشتیم . 

مینا قری هستم

سلام به همه دوستان

من دوبار سقط با تشکیل قلب تو هفته ۷ و ۶ داشتم و یه بار هم سقط تو هفته ۷ که وقتی محصولات سقط رو بردم پاتولوژی گفتن فاقد جنین

اینم بگم دوبار اول طبیعی باردار شدم اما بار سوم کلومیفن خوردم

همه آزمایشات مختلف رو دادم ابن سینا تحت نظر هستم

متاسفانه ant tpo  خیلی بالا دارم بعد سقط اولم ۶۰۰ بود منتها بعد سقط دوم ۱۰۰۰ شده بود

و دکتر هم میگه علت سقطات همینه تو بارداری سوم پردنیزلون هم میخوردم با آسپرین و تقویتی فمبیون اما اثر نکرد

میخواستم بدونم کسانیکه مشکل من رو داشتن چه داروهایی تو بارداری استفاده کردن

ممنون میشم راهنمایی کنید

هيوسينو بخور اگه خوب شدي يني اصلا انقباض نيس فشار روده اس

من اصلا از اول بارداری یبوست نداشتم. هرروز دو بار شکمم کار میکنه. گاهی کاملا روده هام تخلیه میشه. فشار روده هام رو دقیقا قبل از احساس دفع دارم. فشار روده رو میشناسم. این انقباض اصلا درد نداشت! تا دکتر نگفت انقباض داری من متوجه سفت شدن شکمم نشدم! وقتی همون موقع دست زدم به شکمم، دیدم مثل سنگ سفت شده. تا حالا اینجوری نبود. فقط کشاله رانم اونموقع بشدت درد میکرد. بمحض اینکه ایزوپرین رو خوردم شکمم شل شد و یهو احساس کردم انگار اصلا باردار نیستم و تازه اونموقع فهمیدم چه فشاری روی رحمم بود! بچه ام انگار از قفس آزاد شده باشه!، انقدر تکون خورد. آفتاب بالانس زد بیچاره! آب هم شروع کردم مرتب خوردم واقعا خیلی خوب بود. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
ن عزیزم اصلا ربطی نداره علائم . ضربانش خیلی خوبه . فقط خواهشا تا 3 ماهگی بیخیال رابطه بشو . تا بعدش ...

آره دیگه توبه کردم‌‌..اصلا به استرسش نمیارزه..شوهرم که از صبح چند بار پرسید لک ندیدی

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2706