2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878566 بازدید | 47863 پست
Hlaمشخص میکنه ک سرم میخوای یان . براساس سی دی مشخص میشه کورتن میخوای یا ن . عکس ازمایش کامل بفرست ای ...

نمیاد هر چی میفرستم ولی hlaنیس توش

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه
فکرکنم سرم نیاز داری. چون سی دی 56 و 56+16 بالاست. 

سی دی ۵۶من نوزده هست تو رنج ازمایشگاه زده دو ال  نوزده یعنی تو رنج هست ولی ماکسیمم هستش برا همون بهم راپامیون داده چند روزه تا روزه ازمایش میخورم خیل  استز  گرفتم فردا هم انتقالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبی افسون جان عکس آزمایشات رو کامل بفرست رنج نرمال رو میخوام ببینم آزمایش hladr باید بدی معلوم ...

عکس نمیاد اگه لینک تل گرام دارین اونجا بفرستم فردا انتقالمه بخدا خیلی استرس گرفتم

سلام بچه ها من امروز صب خواب موندم از وقت آمپول انوکسام 40 دقیقه گذشت خیلی نگرانم. چقدر اینور اونور ...

عزيزم ببخشيد ديرجواب ميدم ولي براي روزاي آينده ميگم

دو سه ساعت اينور اونور فرق نداره

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2728
دیشب دخترم تا صبح نخوابید . دوروزه استفراغ جهنده داره . دارم دیونه میشم .    

رفلاكس نوزادي داره

بهش اندانسترن ميدن و رانيتيدين ٤ماهگي خوب ميشه

راستش میناجون، اونروز وضعم خراب بود. دردش میزد به رانم رفتم دکتر گفت شکمت سفت شده و انقباض داری. مین ...

دكترت خله

تو اين هفته چجوري تشخيص انقباض داده آخه

قرص هيوسينو امتحان كن 

اون درد و سفتي شكم بخاطر روده هاس 

عکس نمیاد اگه لینک تل گرام دارین اونجا بفرستم فردا انتقالمه بخدا خیلی استرس گرفتم

نگران نباش. استرس خودش از همه چیز بدتره. ان شالله همه چیز خوب پیش میره.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
دكترت خله تو اين هفته چجوري تشخيص انقباض داده آخه قرص هيوسينو امتحان كن  اون درد و سفتي شكم ...

عادله جون با دستگاه چک کرد. کاملا مشخص بود مثل سنگ شده بود رحمم. درد کشاله رانم یکسره و خیلی دردناک بود! خدا کنه انقباض نباشه. شیاف رو قطع کرده بودم! دوباره شروع کردم. قرص هیوسین هم برام نوشت اما نخوردم. گفتم بذار اگه درد داشتم بدونم و نکنه هیوسین دردو از بین ببره و من از خودم بی خبر باشم!

ماهم پسرمو ختنه کردیم بیچارم کرده 

ما هم یادمه خیلی عذاب کشیدیم سر ختنه اش. ان شالله زودی خوب میشه. بتادین بزنین و زود پاک کنین. 

خواب درست نداره انگار شکمش درد میکنه خیلی میپیچه بهم دکتر بردم قطره دایمتیکون داده ولی انگار اثر نمی ...

به دکترش بگین قطره پدی لاکت بده. خیلی خوبه. 

2706