2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876293 بازدید | 47858 پست
سلام عزیزم. بله مشکل ایمنی اتفاقا تو میکرو بیشتر تاثیر داره نسبت به بارداری طبیعی. ان شالله اینبار ب ...

دوستای گلم تو ازمایشات ایمنی از روی کدوم فاکتور تشخیص میدن که سرم لازم داری؟به من پردنیزولون دادن دو ماه و چهار روز قبل انتقالمم قرص راپامیون.بنظرتون حل میشه یا باید سرم میزدم

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. بله مشکل ایمنی اتفاقا تو میکرو بیشتر تاثیر داره نسبت به بارداری طبیعی. ان شالله اینبار ب ...

Cd16;شانزده

Cd56;نوزده

Cd19;هشت

Cd16/56;چهارده

Tpo;0/17

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه
2720
دوستای گلم تو ازمایشات ایمنی از روی کدوم فاکتور تشخیص میدن که سرم لازم داری؟به من پردنیزولون دادن دو ...

Hlaمشخص میکنه ک سرم میخوای یان . براساس سی دی مشخص میشه کورتن میخوای یا ن . عکس ازمایش کامل بفرست اینجوری چیزی مشخص نمیشه

مینا قری هستم
دیشب دخترم تا صبح نخوابید . دوروزه استفراغ جهنده داره . دارم دیونه میشم .    

ببرش یه سونوگرافی. وضعیت معده و مری رو بررسی کنن. اون زمان دکتر به پسرم قطره متوکلوپرامید داده بود. البته استفراغ جهنده نداشت. از گوشه لبش کمی شیر بالا میومد. بعدشم تا چند ماه امپرازول تجویز میکرد البته میگفت از توی کپسول امپرازول چندتا دونه با شیر قاطی کنم بدم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2714
میناجون درد کشاله ران راست دارم! میدونی از چیه؟

عزیزم همه بخاطره این که لگن داره باز میشه . هنوز دردات بیشترم میشه . برا من جوری بود ک دیگه ایستاده نمیتونستم شلوار بپوشم باید رو صندلی میشستم . اخریا همسرم پاهامو بلند میکرد یهو قفل میکرد . همش طبیعیه درد لگن . ران   

مینا قری هستم
عزیزم همه بخاطره این که لگن داره باز میشه . هنوز دردات بیشترم میشه . برا من جوری بود ک دیگه ایستاده ...

راستش میناجون، اونروز وضعم خراب بود. دردش میزد به رانم رفتم دکتر گفت شکمت سفت شده و انقباض داری. میناجون از ترس داشتم میمردم! برام هر هشت ساعت ایزوپرین نوشت و گفت روزی دوتا شیاف بزنم. آب زیاد بخورم تا زود زود دسشویی برم که شکمم نرم باشه. اومدم تا ایزوپرین رو خوردم خوب شدم. آب رو هم زیاد میخورم. شیاف هم هر 12 ساعت میزنم. اما امروز بازم کشاله رانم تیر میکشه. خیلی میترسم. دکترم شیافمو قطع کرده بود! سه هفته بود فقط موقع درد شیاف زده بودم. خیلی میترسم از زایمان زودرس! الان واقعا موندم این درد کشاله ران بخاطر انقباضه یا طبیعیه! دو سه روزه کارای خونه رو همسرم انجام میده. فقط برای غذا درست کردن اونم غذای ساده کار کردم. اما واقعا دست تنها نمیشه استراحت کنم. 

راستش میناجون، اونروز وضعم خراب بود. دردش میزد به رانم رفتم دکتر گفت شکمت سفت شده و انقباض داری. مین ...

این دکتراهم شلوغش میکننا . بخدا من همش شکمم سفت بود درد ران و لگنم ک زودتر از همه اومد سراغم . بری صفحات قبلو ببینی میبینی من همش دارم از درد لگن و پا میگم.  این استرس بدتره . شما استراحتتو بیشتر کن.  دستشویی حتما فرنگی . اب خیلی بخور . من خیلی مایعات مصرف میکردم همش توراه دستشویی بودم . اگه دیدی شکمت هی سفت شد و ول کرد اون بده ولی اگه دیدی ن کلا سفت شده اون بخاطره بچس . این درداهم طبیعیه . شیافم قطع نکن بزن تا اخر شده شبی یکی بذار ضرر نداره

مینا قری هستم
این دکتراهم شلوغش میکننا . بخدا من همش شکمم سفت بود درد ران و لگنم ک زودتر از همه اومد سراغم . بری ص ...

ممنون از دلگرمیت. واقعا منو ترسوند. از ترسم امروز یه دونه دوفاستون هم خوردم. اما درد کشاله رانم مداومه و از تو تیر میکشه. من متوجه سفت شدن شکمم نبودم اما اونروز خیلی فشار روی رحمم بود بعد اینکه ایزوپرن خوردم انقدر شکمم راحت شد که احساس کرد توش خالیه!! خلاصه خدا بخیر بگذرونه. کاش این درد نبود تا خیالم راحتتر بود. دو روزه مرتب آب میخورم و بقول شما همش تو راه دسشوییم!

ممنون از دلگرمیت. واقعا منو ترسوند. از ترسم امروز یه دونه دوفاستون هم خوردم. اما درد کشاله رانم مداو ...

انشاالله زودتر این درداهم تموم میشه و نی نی نازتو بغل میگیری مثل ما نگران پی پی کردناشون میشی خخخ

مینا قری هستم
2706