2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876285 بازدید | 47858 پست
برا من دخترم روزی 3بار فقط پی پی میکنه . اونم شله . همه میگن کمه ولی وقتی از اول همینجوری بوده دیگه ...

توشکم بود بهتر بود

الان کلی درد سر داره حتی باید نگران پیپی کردنش هم باشیم

خداوندا مراقبه پسرم باش
بچه ها و استاتر جون يه دكتر سقط مكرر خوب بهم معرفى ميكنى همراه با آدرس و شماره تلفن ممنونم ازت 

سلام خوبی چندتا سقط داشتی چند هفته دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه میتونی بری پیش سهیلا عارفی تلفن و آدرسش اینترنت هست هر چی آزمایش و عکس رنگی داری با خودت ببر یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه زنگ بزن نوبت بگیر از یکشنبه زنگ بزن اشغاله زیاد باید پشت خط باشی دیر نوبت بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
توشکم بود بهتر بود   الان کلی درد سر داره حتی باید نگران پیپی کردنش هم باشیم    

اره بخدا . جرات نمیکنم چیزی بخورم . تو بارداری ک همش رژیم داشتم گفتم بعد بارداری جبران کنم الانم همش میترسم . دلم شیرینی و شکلات میخواد نمیتونم بخورم 

مینا قری هستم
2714
سلام خوبی چندتا سقط داشتی چند هفته دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه میتونی بری پیش سهیلا عارفی تلفن و ...

سلام عزيزم ممنونم كه جواب دادى من سه تا سقط داشتم يكيش پوچ بود دوتا هم ايست قلبى جنين .دكتراى زيادى رفتم آزمايش انعقادى و ايمنى و هورمونى ، كاريوتاپ و انجام دادم شوهرمم همه ازمايشات مربوطه رو انجام داد ولى مشكلى نداشتيم تو باردارى سوم از شياف پروژسترون استفاده كردم آمپول سلكسان روزى يكى ميزدم آسپرين هم خوردم ولى بازم تا شش هفته بيشتر رشد نكرد و قلبش وايستاد خيلى نااميد شدم همش ميگم كاش يه مشكلى بود درمانش ميكردم دودلم هستم كه برم دكتر طب سنتى يا يه دكتر خوب تو تهران 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
بخاطره اینکه صورت دخترم جوش زده حساس شدم . امروز برای اولین بار مرطوب کننده فیروز زدم ببینم بهتر میش ...

اون حساسیت پوستیه پسر اولم بثورات قرمز رو صورتش میزد بری دکتر پماد میده که کورتونه از ۶ ماهگی خوب میشن

جوش که چیزی نیست کاری بهش نداشته باش

سلام عزيزم ممنونم كه جواب دادى من سه تا سقط داشتم يكيش پوچ بود دوتا هم ايست قلبى جنين .دكتراى زيادى ...

خواهش می کنم متاسفم منم چهار تا سقط با ایست قلبی جنین نه هفته داشتم سقط سوم و چهارم انوکساپارین ۴۰۰۰ داشتم بازم سقط شد تا این که رفتم پیش دکتر رزاقی تهران که الان خارجه آزمایش دادم مشخص شد مشکل انعقادی و ایمنی دارم هیستروسکوپی هم شدم شوهرم سالم بود سه ماه قبل بارداری آسپرین و متفورمین و فمبیون و امکاسه استفاده کردم به لطف خدا باردار شدم الان هفده هفته ام توی بارداری انوکسا ۶۰۰۰ و آسپرین و پروژسترون و چندتا قرص دیگه دارم هر ۲۸ روز سرم ای وی ای جی ۲۰ گرم تزریق می کنم تا ماه هفت باید تزریق کنم به نظرم شما هم بیا پیش عارفی آزمایشات رو بزار ببینم 

خواهش می کنم متاسفم منم چهار تا سقط با ایست قلبی جنین نه هفته داشتم سقط سوم و چهارم انوکساپارین ۴۰۰۰ ...

شما تو آزمايشات قبلى كه انجام دادى نشون نداد كه مشكل انعقادى دارى ؟تو پست بعدى آزمايشامو ميذارم ببين ممنونم عزيزم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706