2703
2716
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 875723 بازدید | 47852 پست
ترانه جان خط زیر ناف کی از بین میره ؟؟ رنگ قهوه ایشو میگم  بعد اینکه شما بیشتر چ غذاهایی میخور ...

منظورت رو شکم خودمون؟

مال من که همیشه بوده نمیدونم  شاید پر رنگ تر شده فقط

بچه من اصلا کولیک نشد من حبوبات خوردم همچی بجز شیر خوردم دو ماه اول هم همش میخابید خیلی اروم بود جدیدا بخاطر دندون دراوردنه یا حساسیت به لبنیات یکم اذیت میکنه

چون تو مدفوعش خون دیدم فعلا لبنیات رو یک هفته است قطع کردم

اکه بخای حبوبات نخوری که میمونه برنج و مرغ و برنج و گوشت سعی کن کوکو کدو و سبزی و سیب زمینی درست کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من امروز صب خواب موندم از وقت آمپول انوکسام 40 دقیقه گذشت خیلی نگرانم. چقدر اینور اونور ...

انوکسپارین خیلی مهم نیست تا سه یا ۴ساعت هم من شد با تاخیر زدم

البته سر وقت بزن ولی گاهی اینطوری شد نگران نباس

منظورت رو شکم خودمون؟ مال من که همیشه بوده نمیدونم   شاید پر رنگ تر شده فقط بچه من اصلا کولی ...

اره شکم خودمون . اخه قبل بارداری نداشتم تو بارداری خط زیر ناف پر رنگ شد خیلی ضایعس 

مینا قری هستم
2720
انوکسپارین خیلی مهم نیست تا سه یا ۴ساعت هم من شد با تاخیر زدم البته سر وقت بزن ولی گاهی اینطوری شد ...

خیلی ممنون خیالمو راحت کردین خدا نی نی نازتونو حفظ کنه براتون

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
سلام عزیزم حالت چطوره بهتری ؟ دوتا پریود از سقطت بگذره برو پیش عارفی هر چی آزمایش داری با خودت ببر ا ...

سلام تموم ازمایشارو دادم هم خودم هم. شوهرم قراره برم از مرکز ابن سینا بگیرمشان اونوقت میزارم تو تاپیک راهنمایم کنین،خدا نی نی هاتونو حفظ کنه براتون

سلام تموم ازمایشارو دادم هم خودم هم. شوهرم قراره برم از مرکز ابن سینا بگیرمشان اونوقت میزارم تو تاپی ...

خوبی عزیزم روبراه شدی؟ایشالا که خیلی زودد دوباره مامان بشی 

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
2714
فقط علائمش خون تو مدفوع بود؟؟

اره  خون تو مدفوع و اسهال

للبته تادو ماهگی بچه ای که شیر مادر میخوره روزی ۵ یا ۶ بار پی پی میکنن ولی بعدش کم میشه پسر من دیگه روزی سه بار شده بود بعد یدفه شد روزی ۸ بار البته فقط ۲ بار خون دیدم دکتر گفت حساسیت ضعیفه فقط لبنیات رو گفت از رژیمت قطع کن

نگران نباش پسر اولم حساسیت نداشت ۷ درصد بچه ها حساسیت دارن

اره  خون تو مدفوع و اسهال للبته تادو ماهگی بچه ای که شیر مادر میخوره روزی ۵ یا ۶ بار پی پی میک ...

برا من دخترم روزی 3بار فقط پی پی میکنه . اونم شله . همه میگن کمه ولی وقتی از اول همینجوری بوده دیگه چ کنم

مینا قری هستم
اره  خون تو مدفوع و اسهال للبته تادو ماهگی بچه ای که شیر مادر میخوره روزی ۵ یا ۶ بار پی پی میک ...

بخاطره اینکه صورت دخترم جوش زده حساس شدم . امروز برای اولین بار مرطوب کننده فیروز زدم ببینم بهتر میشه شاید از خشکی پوست باشه

مینا قری هستم

بچه ها و استاتر جون يه دكتر سقط مكرر خوب بهم معرفى ميكنى همراه با آدرس و شماره تلفن ممنونم ازت 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706