2703
2716
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 875723 بازدید | 47852 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام بچها،من دوسال پیش ازرحمم عکس رنگی گرفتم تازگی برا چهارمین بار سقط کردم لازمه برا اقدام بعد عکس ...

عزیزم فقط و فقط سرم لازمی و بقیه داروهات یعنی تا بی بی چک مثبت شد سرم باید بزنی 

مینا قری هستم
عزیزم فقط و فقط سرم لازمی و بقیه داروهات یعنی تا بی بی چک مثبت شد سرم باید بزنی 

خدا دخترتو حفظ کنه براتون،بخدا دیگه خسته شدم یعنی میشه ایندفعه یاسرم جواب بگیرم،تورو خدا این تاپیکو تعطیل نکنین تا خدا دامن ما هارو هم سبز کنه،ب راهنمایی هاتون احتیاج داریم

خدا دخترتو حفظ کنه براتون،بخدا دیگه خسته شدم یعنی میشه ایندفعه یاسرم جواب بگیرم،تورو خدا این تاپیکو ...

سلام عزیزم حالت چطوره بهتری ؟ دوتا پریود از سقطت بگذره برو پیش عارفی هر چی آزمایش داری با خودت ببر از الان زنگ بزن نوبت بگیر یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه هست احتمالا بعد عید نوبت بشه 

خدا دخترتو حفظ کنه براتون،بخدا دیگه خسته شدم یعنی میشه ایندفعه یاسرم جواب بگیرم،تورو خدا این تاپیکو ...

البته دکتر عارفی سرم رو قبول نداره برو پیشش آزمایشات رو انجام بده رحمت بررسی بشه شوهرت هم آزمایش اسپرم و دی اف ای بده اگه عارفی سرم ننوشت دکتر فروتن بیمارستان بهمن واست نسخه میکنه توی بارداری فعلا اقدام نکن بزار کامل بررسی بشی بعد هر موقع جواب آزمایشات اومد اینجا بزار راهنمایی می کنیم 

2714

حتما چرا ک ن ب امید خدا اینبار بارداری سالمی رو میگذرونی .

مینا قری هستم
من توی همون بارداریم که یه ماه پیش سقط شد دو روز بعد تاخیر بی بی منفی بود ولی یه هفته بعد مثبت شد. ه ...

آخه 6 روز پیش آزمایش خونم دادم منفی بود.حالا میذارم تاشنبه اگه پری نیومد دوباره تست میزنم.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
آخه 6 روز پیش آزمایش خونم دادم منفی بود.حالا میذارم تاشنبه اگه پری نیومد دوباره تست میزنم.

ببخشید 9روزپیش آزمایش خون دادم

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام بچه ها من امروز صب خواب موندم از وقت آمپول انوکسام 40 دقیقه گذشت خیلی نگرانم. چقدر اینور اونور ...

نگران نباش انقدر مهم نیست . من سرمم شده بود دو روز این ور اون ور زدم چون گیر نیاوردم . ازین ببعد سعی کن سر وقت بزنی

مینا قری هستم
نگران نباش انقدر مهم نیست . من سرمم شده بود دو روز این ور اون ور زدم چون گیر نیاوردم . ازین ببعد سعی ...

هر روز سر وقت میزنم. امروز خواب موندم. خدا دخترتو حفظ کنه مینا جون. واسه نی نی منم دعا کن. 

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
2706