2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876309 بازدید | 47858 پست
سلام دوستان من دخترم رو بردم دكتر گفت رفلاكس داره البته گفت همه بچه عا كم و بيش دارن اگه بيشتر شد دو ...

بچه ها سیستم گوارشي شون تکمیل نیست برای همین کولیک دارن تا ۴۰ روزگی شدیده و تا ۴ ماه هست نگران نباش

البته بچه ها با هم فرق دارن من پسر اولم کولیک شدید بود تا صبح نمیخابید پدرم دراومد ولی حساسیت به پروتیین گاوی و رفلاکس نداشت البته بالا اوردن معمولی که همه بچه ها دارن

پسر دومم ارومه کولیک خیلی ضعیف داشت تو چهار ماهگی تو مدفوعش خون دیدم خلاصه دکتر گفت حساسیت به پروتیین گاوی داره البته ضعیفه  چون نسبتا بچه ارومیه ولی بهر حال اصلا نباید هیچ لبنیاتی بخورم

حتی کیک و شکلات توش شیر خشکه نباید مصرف کنم

حالا از علایم حساسیت به پروتیین گاوی دیدن خون در مدفوع یا اسهال یا یبوسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آزمایشات ناقصه فقط عفونی و یه cbc ساده هست اینا خوبه قبلا عفونت سایتومگال و توکسوپلاسما داشتی الان نداری یه ویروس واریسلا زوستر هم داشتی ولی خوب باید igm واریسلا زوستر رو هم بدی معلوم بشه الان داری یا نه عفونت توکسوپلاسما و سایتومگال هم باعث مرگ جنین میشه . درخواست دوستی نیومده 

2714

دوستان آيا اسپرم ضعيف باعث سقط ميشه؟

من ماه پيشبارداري اول 6 هفته سقط داشتم همسرم چند سال پيش واريكوسل عمل كرده و مورفولوژيش كمه

خودم آزمايشهاي قبل بارداري دادم مشكلي نداشتم

ديگران راقضاوت نكنيم.
دوستان آيا اسپرم ضعيف باعث سقط ميشه؟ من ماه پيشبارداري اول 6 هفته سقط داشتم همسرم چند سال پيش واريك ...

بله میتونه

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
2706