2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876290 بازدید | 47858 پست
سلام کسایی ک سرم زدن برای ماه بعد ک میشه28روز بعد با روزی ک سرم قبلی و زده حساب میشه یا نه 28روز از ...

اگه سرم رو اینماه دوشنبه زدی، سرم بعدی رو  دوشنبه ی چهارهفته بعد باید بزنی.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تا اونجایی که من میدونم ویزیت دفعه اول دکتر عارفی سه شنبه ها هست فقط.

یکی از دوستان که برای یک شنبه نوبت داشت..فکر کنم میتونه نوبتش رو فقط به کسانی بده که قبلا اونجا ویزیت شدند.بپرسید که اگر از راه دور می آیید اذیت نشید.

خدایا خودت پناه دلم باش.
حالم خوب نيست  همش ميترسم كه يه اتفاقي براش بيفته ببرم دكتر يعزچيزي بگه ميترسم دلم ترسيده توروخ ...

این فکرها تا حدی طبیعی هست گلم.بدنت ضعیف شده.چیزهای مقوی بخور.هفت مغز بخور.کاچی که درست میکنی..هفت مغز رو پودر کن و بریز داخلش/روزهای بعد از زایمان خیلی سخته.بچه داری  و بی خوابی و مهمون داری کردن...کم کم عادت  میکنی.

خدایا خودت پناه دلم باش.
2714
دوستان من پاک شده بودم چند روز الان دیدم ب خونریزی افتادم الان یعنی این خون پریودیه یا ادامه خونریزی ...

عزیزم بعد زایمان معمولا تا 40 روز خونریزی ادامه داره.من که تا 50 یا 60 روز شد که کامل پاک بشم.بعضی ها تا وقتی بچه شیر میدهند پریود نمی شوند.از مادر یا خواهرت بپرس که اونا چجور بودند.چون معمولا ارثیه.

خدایا خودت پناه دلم باش.

دوستان دکتر عارفی برام پردنیزولون داده اما گفته تو اقدام مصرف کنم در صورتی که دکتر ایمنی گفت یه هفته قبل اقدام قطع بشه ، دکتر رزاقی هم قبل اقدام قطع می‌کرده حالا خانمهایی که دوز رزاقی رو با شروع ۴تا 10 میلی داشتن منو راهنمایی کنین لطفا ، ممنون .

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
2706