2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879117 بازدید | 47872 پست

حالم خوب نيست  همش ميترسم كه يه اتفاقي براش بيفته ببرم دكتر يعزچيزي بگه ميترسم دلم ترسيده توروخدا كسي مثل من بوده چرا انقدر دلشوره دارم خدايي نكرده اتفاقي براش نيفته يا بخاطر علايم بعد زايمانه ؟؟خيلي داغونم 

حالم خوب نيست  همش ميترسم كه يه اتفاقي براش بيفته ببرم دكتر يعزچيزي بگه ميترسم دلم ترسيده توروخ ...

نیلوفر جون رفلاکس و خیلی از بچه ها دارن نگران نباش

اگر یک درصد خدایی نکرده حساسیت به پروتیین گاوی داشته باشه اونم مشگلی نیست فقط باید رعایت کنی. حساسیت به شیر مادر علائم داره مثل دون زدن بدن نگران نباش

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من دخترم رو بردم دكتر گفت رفلاكس داره البته گفت همه بچه عا كم و بيش دارن اگه بيشتر شد دو ...

نیلوفر جان شرایط ماهم عین توعه . دخترمنم خوابش سبکه دلش پیچ میره همشم بالا میاره . اول کاری افتادم ب تشک و لحافشو شستن . 

مینا قری هستم

دوستان کسی بوده آزمایش خون بارداری داده منفی شده اما بعدبارداربوده واشتباه شده؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2731
دوستان من پاک شده بودم چند روز الان دیدم ب خونریزی افتادم الان یعنی این خون پریودیه یا ادامه خونریزی ...

تا روز 40ام امکانش هست که خونریزی قطع و وصل بشه. فقط احکام شرعی رو باید سرچ کنی. تا اونجا که میدونم روز دهم یه غسل نفاس داره که بعد از اون باید هر خونی رو استحاضه حساب کرد. باین زودی پریود نمیشی. اینا همون خون بارداری هست.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2738
حالم خوب نيست  همش ميترسم كه يه اتفاقي براش بيفته ببرم دكتر يعزچيزي بگه ميترسم دلم ترسيده توروخ ...

نترس دختر. برا شیرت ناراحتی خوب نیست. بچه اول همینطوریه. چون آدم تجربه نداره، از هر مشکلی دچار ترس و استرس میشه. من خودم پدر بچه مو درآورده بودم! سونو هم برده بودمش زیر یکماهگی! البته باعث شد خیالم راحت بشه! همون شربتها رو بهش بده. مرتب هم ببر دکتر وزنگیری رو چک کنه و معاینه اش کنه. ماساژ شکم خیلی خوبه برای کولیک. ورزش شکم هم خوبه برای ورزش پاهای بچه رو همزمان باهم بسمت شکم ببر و برگردون. گهواره هم برای آروم کردن و هم برای رشد مغز بچه خوبه. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
سلام من یکشنبه هفت بهمن ساعت  یک وقت  از دکتر عارفی دارم .نمیرم اگه خواستید بجای من برید.

سلام من میخوام از شیراز بیام اگر اوشون نخواستن من حتما میخوام نوبتتون رو به من خبر بدین ممنون میشم

این آزمایشها کامل هستن .میخوام ببرم دکترم برام بنویس

سلام به نظرم بیا پیش دکتر عارفی چون تفسیر این ازمایشات رو هر دکتری بلد نیست بعد جوابش رو به دکتر عارفی نشون بده ببین چی میگه اینجا هم جوابش رو بزار راهنمایی کنیم اگه میخای ازمایشات رو انجام بدی بیا تهران انجام بده صفحه ۱۱۵۹ لیست ازمایش رو نوشتم اینا رو با ازمایش های شیوا توی همون صفحه رو انجام بده چند صفحه بعد ازمایش جهش انعقادی رو گذاشتم اونا رو هم انجام بده خودت و شوهرت کاریوتایپ هم باید انجام بدین شوهرتون باید ازمایش اسپرم و دی اف ای هم بده ابن سینا انجام بده بهتره باید با عکس رنگی یا سونوی سه بعدی هم بررسی بشین به نظرم یه ویزیت پیش عارفی بیاین بعد هر چی ازمایش کم بود خودتون انجام بدین ازمایش جهش ژن های انعقادی رو میتونین بقیه الله انجام بدین من اردیبهشت انجام دادم ۳۷۵ هزار تومان شد ازاده . ازمایش های دیگه رو قبلا انتقال خون انجام میداد الان شنیدم انجام نمیده بازم بپرسین میتونین برین ازمایشگاه ونک ‌ . شما چندتاسقط داشتین چند هفته بودن قلب داشتن ؟ 

سلام به نظرم بیا پیش دکتر عارفی چون تفسیر این ازمایشات رو هر دکتری بلد نیست بعد جوابش رو به دکتر عار ...

ازمایش کاریوتایپ انجام دادم مشکلی نداشتم.من سقط نداشتم تو هفته ۲۸ بچه بدون دلیل تو شکمم مرد.وزن و رشدش خوب بود غربالگری هام همه خوب بودن دکتر هم تعجب کرد

2706