2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876293 بازدید | 47858 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عادله جون. راستی عادله جون دکترم بهم آمپوا پروژستون داده دیروز تو بروشورش خونده تو بارداری نب ...

من تا ماه سوم هروز ٢تا پروژسترون زدم بعد از اون هم هر ١٠يه دونه پرولوتون٥٠٠كه همون پروزسترونه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2456
نه 6دی دکترم وقت داده راستی عادله جان زود که نیست؟ اخه بخاطر قندم آمپول بتا نزدم

نه ديگه مادر جان هفته ي ٣٨ميشي ديگه

عاليه همين الانم زايمان ديگه ني ني كامله خداروشكر

اسمشو چي ميخواي بذاري؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2714
نگران نباش عزیزم توکلت ب خداباشه.شمام برا منم دعا کنید ماه دومه تواقدامم.این ماه بارداربشم.خییلی دار ...

عزیزم دکتر رزاقی برای من مکمل کیوتن ورویال ژل تجویز کرده بودند که خیلی تاثیر داشت وماه اول اقدام باردار شدم.

عزیزم من دارم ختم بارداری میدم الانم توبیمارستانم اون ابن سینا خاک برسر فقط پول میگیرین نفهمیدن من م ...

عزیزم...چقدر ناراحت شدم.نمیدونم چی بگم.همه ما این لحظات سخت و تلخ رو گذروندیم.من از عارفی هم برای دی ماه وقت دارم.فعلا موقتا دارم میرم اونجا/من آزمایشهای انعقادی رو رفتم فوق تخصص خون برام نوشت.سه سال پیش/

خدایا خودت پناه دلم باش.
من استراحت مطلقم. 12 ساعت فاصله با تهران! واقعا خیلی سخته. نمیدونم کجا سرکلاژ کنم. داروهامو چیکار کن ...

سلام عزیزم.دکتر رزاقی نیست مگه؟

من خیلی وقته پیگیرم بعد کلی وسواس با اطمینان میخواستم فردا زنگ بزنم وقت بگیرم

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
2706