2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876310 بازدید | 47858 پست
دوستان کسی بوده هفته های آخر بارداری تهوع واستفراغ داشته باشه ؟من هیچی نمیخورم حتی مکمل هارو میترسم ...

من عزيزم

٤هفته ي اخر دوباره مثل ٤ماه اول شدم داروهامم نخوردم 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
ايشالا به سلامت ميگذره  عزيزم استرس از همه چي بدتره اينو تازه فهميدم

ممنونم عادله جون. راستی عادله جون دکترم بهم آمپوا پروژستون داده دیروز تو بروشورش خونده تو بارداری نباید مصرف بشه؟ شما یا کس دیگه ای بوده که این آمپولو مصرف کرده باشه تو بارداری؟؟؟؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شما الان باردارید.منم مشکل شما رو دارم تو 9 هفته ب علت ایست قلبی سقط کردم.دارو چی میخورید الان؟

سلام.ویتامین ب 6.پردنیزولون بخاطر مشکل ایمنی/فولیک اسید/کلسیم/روزی یک آمپول انوکسپارین و یک آسپرین بخاطر مشکل انعقادی

خدایا خودت پناه دلم باش.
سلام.ویتامین ب 6.پردنیزولون بخاطر مشکل ایمنی/فولیک اسید/کلسیم/روزی یک آمپول انوکسپارین و یک آسپرین ب ...

الان چندهفته هستید؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2720
ممنونم عادله جون. راستی عادله جون دکترم بهم آمپوا پروژستون داده دیروز تو بروشورش خونده تو بارداری نب ...

تا جایی که من میدونم پروژسترون جای بچه رو سفت میکنه.شیافش رو  هم میدن بعضی دکترا.

خدایا خودت پناه دلم باش.
موندم چرا ندادن نمیدونم

سلام.شما دکترتون دکتر وهابی هست؟ منم شنبه هفته قبل باهاش ویزیت شدم.فردا هم سونو دارم.رراضی نبودی؟

به نظرم برو دکتر توکلی.ایمونولوژیست.من که فهمیدم دکترای زنان رو حرف ایمونولوژی حرف نمیزنن.هر چی اون بگه نسخه میکنن.فکر کنم هر روز ابن سینا باشه 

خدایا خودت پناه دلم باش.
سلام.شما دکترتون دکتر وهابی هست؟ منم شنبه هفته قبل باهاش ویزیت شدم.فردا هم سونو دارم.رراضی نبودی؟ ب ...

عزیزم من دارم ختم بارداری میدم الانم توبیمارستانم اون ابن سینا خاک برسر فقط پول میگیرین نفهمیدن من مشکلم از کجا بودتازه اومدم پیش پریناتولوژیست گفتن کلا مال نارسایی جفتت بوده آزمایش ایمنی وانعقادی روهن ازمن کامل نگرفتن فقط پول پول از من میشنوی وقتتو اونجا تلف نکن

2714
عزیزم من دارم ختم بارداری میدم الانم توبیمارستانم اون ابن سینا خاک برسر فقط پول میگیرین نفهمیدن من م ...

واقعا شیوا جون راست میگی الان بیمارستانی؟یعنی تموم شددیگه همه چیز؟دکترا هیچ کاری نکردن براجنینت

سلام دخترا من 6دی سز میشم یعنی 38هفته تمام خیلی استرس گرفتم نکنه زود باشه آخه آمپول بتا نزدم مینا کج ...

نگران نباش عزیزم. 38 هفته همه جنینها از هر لحاظ کامل شدن. خداروشکر که بزودی بسلامتی میری برا زایمان. برا ما هم دعا کن. راستش منم نگران مینا هستم. کاش از خودش خبری میداد. ان شالله اونم بسلامتی فارغ بشه. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
عزیزم من دارم ختم بارداری میدم الانم توبیمارستانم اون ابن سینا خاک برسر فقط پول میگیرین نفهمیدن من م ...

ان شالله دیگه این مشکل پیش نمیاد. و بزودی این درد رو فراموش کنی و با تشخیص علت سقطها و با داروی مناسب بارداری سالمی داشته باشی. راستی چند هفته بودی؟

هر لیمارستانی رفتم قبول نکردن برام بزنن ....رفتم پیش دکتر خودم ...دکتر رستمی ..گفت برو بیمارستان ام ...

برای اینکه بیمارستانهای دولتی قبول کنن که برات سرم بزنن، با از دکترهای خودشون دستور تزریق سرم ببری. اول برو ببین دکترهای اتند(attend) اون بیمارستان دولتی کیا هستن. بعد برو با یکی از اون دکترها هماهنگ شو و هر ماه برای تزریق سرم برو ازشون به اسم اون بیمارستان دستور تزریق سرم بگیر. پرسنل بیمارستان حق ندارن رو دستور دکتر اتندشون حرفی بزنن!!

سلام دخترا من 6دی سز میشم یعنی 38هفته تمام خیلی استرس گرفتم نکنه زود باشه آخه آمپول بتا نزدم مینا کج ...

تنها جون خیلی خوشحال شدم . ان شالله به سلامتی زایمان میکنی. موقع زایمانت برا ماها هم دعا کن. پیش کدوم دکتر و کدوم بیمارستان سز میشی؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
احتمالا 5 هفته.فردا نوبت سونو دارم.دعا کنید برام.راستی گلای وانس  هم روزی یکی.و آمپول ب 12 هم ه ...

نگران نباش عزیزم توکلت ب خداباشه.شمام برا منم دعا کنید ماه دومه تواقدامم.این ماه بارداربشم.خییلی دارم ناامید میشم ازبارداری.شما بعد سقط چندماه اقدام بودیدک باردار شدید؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2706